Sami Harb zgubił plombę podczas występu? Igor Herbut podsumował występ uczestnika

2020-10-30 15:48 Ewelina Kulasza
Sami Harb i Igor Herbut
Autor: Materiały Prasowe/Polsat Sami Harb i Igor Herbut

W dzisiejszym odcinku The Four, Sami Harb, który ma zaszczyt zasiadać w Wielkiej Czwórce od samego początku, już po raz trzeci stanie do muzycznego pojedynku. Postawi na hit Prince’a - Purple Rain. Czy Sami znowu zdobędzie serca publiczności i z tej bitwy wyjdzie zwycięsko? Po tym występie komentarz Igora Herbuta wprawi wszystkich w osłupienie!

Sami Harb zgubił plombę podczas występu? Igor Herbut podsumował występ uczestnika. Głos utalentowanego wokalisty już zawładnął jurorami, dlatego wybrali go do Wielkiej Czwórki. Jednak w każdym odcinku The Four pojawiają się bardzo zdolni uczestnicy pragnący odesłać go do domu! Od początku programu Sami brawurowo odpiera wszystkie ataki, jednak w trzecim odcinku trafi na bardzo mocnego przeciwnika! Czy wygra trzeci raz z rzędu i udowodni, że z każdej bitwy wychodzi zwycięsko? W naszym materiale wideo możecie zobaczyć, że jurorzy będą pod ogromnym wrażeniem wykonania utworu Purple Rain przez Samiego. Jeszcze w trakcie występu rozlegną się ich okrzyki zachwytu! A w podsumowaniu Igor Herbut przytoczy słynne słowa Eli Zapendowskiej o wypadaniu plomb! Zobaczcie fragment programu

Wiemy już, że w trzecim odcinku The Four Sami Harb zachwyci jurorów. A czy porwie publiczność zgromadzoną w studiu i dzięki jej głosom zostanie dalej w programie? Cały występ wokalisty i wszystkie emocje z nim związane już dziś wieczorem!

Sami Harb zgubił plombę podczas występu? Igor Herbut podsumował występ uczestnika
Najnowsze