Szkoła nauczyciel

i

Autor: Alexas_Fotos/Pixabay/cc0 Zdjęcie ilustracyjne

Rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2021 - najlepsze MEMY na powrót do szkoły

2021-08-31 17:15

Rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2021 już w środę 1 września. Jedni są zadowoleni z powodu powrotu do ławek, a inni są załamani końcem wakacji, które jak zawsze, minęły bardzo szybko. Na poprawę humoru dobre są jednak memy. Jak zawsze z okazji końca wakacji w internecie pojawiło się wiele zabawnych obrazków. Oto najlepsze z nich!

Rok szkolny 2021/2022 już się rozpoczyna. Nadszedł koniec wakacji i powrót do placówek. Tym razem emocje są większe, ponieważ uczniowie powracają do nauczania stacjonarnego. W poprzednim roku praktycznie przez 10 miesięcy odbywało się nauczenie zdalne. Oznacza to, że uczniowie uczęszczali na lekcje online. Do placówek wrócono dopiero w czerwcu, kiedy sytuacja epidemiologiczna poprawiła się. Aktualnie dużo mówi się o możliwej czwartej fali koronawirusa, która według prognoz ma pojawić się jesienią. Na razie jednak uczniowie poczują tradycyjny klimat szkoły. Nie każdy jest jednak z tego powodu zadowolony, ale postanowiliśmy umilić powrót do szkoły najlepszymi memami, które już można znaleźć w mediach społecznościowych.

Tłumy przed szkołami w dniu rozpoczęcia roku szkolnego

Rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2021 - memy

Rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2021 wywołuje wiele emocji wśród uczniów. Już w środę 1 września pójdą na uroczysty apel rozpoczynający cykl nauczania, a dzień później usłyszą pierwszy dzwonek. Nie dla każdego jest to powód do radości, o czym świadczą także memy, które można znaleźć w internecie. Zobacz je w galerii poniżej!