Rozmowa o pracę z Matą to hit TikToka. Sanah przeszła ją pozytywnie, a raper?

2021-07-29 14:23
Mata
Autor: materiały prasowe

Po rozmowie o pracę z Sanah, przyszła pora na... rapera Matę! Dwie siostry z TikToka postanowiły spełnić marzenie swoich fanów i nagrały filmik z fragmentów piosenek artysty. Jak mu poszło? Czy przeszedł pozytywnie rozmowę o pracę? To nowy hit sieci, dlatego nie możecie przejść obok tego obojętnie!

Mata to 21-letni artysta, który bez żadnego ale dobrze wpasował się w branżę muzyczną. Michał Matczak, bo tak naprawdę się nazywa, ma na swoim koncie wiele kawałków, które uwielbiane są przez słuchaczy i sprawiły, że stał się popularnym artystą. Raper zyskał rozgłos za sprawą hitu Mata Montana, w którym zachwyca się postacią Hannah Montana, czyli serialową bohaterką Disneya w którą wcielała się dawniej Miley Cyrus. Mata stał się jeszcze bardziej rozpoznawalny po tym, gdy wypuścił kawałek Patointeligencja. Numer wraz z teledyskiem, którego premiera miała miejsce 11 grudnia 2019 roku, długo nie schodził ze szczytu Karty na Czasie YouTube, a obecnie widnieje pod nim ponad 52 milionów odsłon!

Mata ma wielu wiernych fanów. Są nimi również dwie dziewczyny z internetu - Patrycja i Kinga, czyli dwie siostry Roszczyk. To właśnie one zaskakiwały wszystkich swoimi coverami, a niedawno wystartowały z nową serią filmików na TikToku. Była już rozmowa o pracę z Sanah, o której pisaliśmy jako pierwsi, natomiast teraz przyszła pora na... Matę! Co z tego wyszło?

Te hity mieli zaśpiewać inni artyści. Będziecie zaskoczeni!

Mata - hit na TikToku

Fani sióstr Roszczyk pokochali ich nową serię na TikToku dotyczącą rozmowy o pracę. Pierwszą jej bohaterką była Sanah, która przeszła rozmowę śpiewająco, natomiast teraz przyszła kolej na rapera Matę. Patrycja i Kinga użyły do stworzenia filmiku kilku hitów artysty. Mowa o kawałkach: 100 dni do matury, Mata Montana, Patoreakcja, oraz Kiss cam. Na filmiku poniżej możecie zobaczyć co z tego wyszło. Czy Mata poradził sobie równie dobrze, jak Sanah?

Najnowsze