herewegoagain_pl

i

Autor: canva, screen z tiktok/@herewegoagain_pl

Olek z zagranicy to prawdziwy król polskiego TikToka. Internauci go pokochali!

2021-07-26 10:49

TikTok to jedna z popularniejszych aplikacji, która jest hitem i od włączenia wciąga użytkowników nawet na kilka godzin! Powód? Trendy i materiały wideo, które zdecydowanie poprawiają humor. Jednym z tiktokerów, który właśnie to robi jest Olek kochający polskie delicje! To prawdziwy król TikToka, którego internet po prostu uwielbia!

TikTok to aplikacja, którą można nazwać prawdziwym centrum rozrywki. Znaleźć tam można wiele ciekawych materiałów wideo, które inspirują do działania i zdecydowanie poprawiają humor. W ostatnim czasie ogromną popularność zdobył Olek z Anglii, który właśnie na TikToku nagrywa krótkie, ale zabawne filmiki razem ze swoją żoną Ulą, która jest Polką. Olek rozbawia internautów do łez, a to wszystko przez jego akcent i miłość do... DELICJI. Mężczyzna po godzinach uczy się języka polskiego i wychodzi mu to całkiem nieźle, co można zobaczyć na tiktokowym koncie @herewegoagain_pl. Składanie zamówienia w kawiarni po polsku, robienie pierogów pierwszy raz w życiu, zakupy z listą produktów po polsku, czy też czytanie polskich, ale jakże trudnych słów - to prawdziwe hity na TikToku!

TikTok - hity 2021. Te piosenki podbiły muzyczną aplikację!

Here We Go Again na TikToku

Pod każdym nagraniem rodzinki Here We Go Again na TikToku ląduje ogrom komentarzy! Powód? Oczywiście dobra dawka humoru i pozytywny Olek, którego akcent i miłość do delicji jest hitem i nie da się przejść obok tego obojętnie. Olek stał się królem muzycznej aplikacji, lecz mało kto wie, że razem ze swoją żoną prowadzi bloga o charakterze podróżniczym. Szczęśliwe kadry uśmiechniętej rodzinki można znaleźć także na ich prywatnym Instagramie herewegoagain.blog gdzie obserwuje ich już blisko 70 tys. osób! Poniżej możecie zobaczyć Olka króla TikToka i delicji, ale uwaga! Łzy od śmiechu gwarantowane! :)

Instagram, YouTube czy TikTok? Gdzie zrobiłabyś karierę?

Pytanie 1 z 8
Co najbardziej lubisz robić?