Roksana Węgiel i Dawid Kwiatkowski

i

Autor: AKPA

Roxie Węgiel dostała prezent od Dawida Kwiatkowskiego. Ten gest sporo mówi o ich relacji!

2022-10-16 13:53

Roksana Węgiel i Dawid Kwiatkowski mają ze sobą naprawdę dobre relacje! Wspólne występy, współprace i spotkania pokazują, że show biznes to nie tylko rywalizacja i prześciganie się w tym, kto jest lepszy. Jeśli jednak ktoś miał jeszcze jakieś wątpliwości, to Dawid swoim gestem udowodnił, że szczerość i prawdziwa przyjaźń są możliwe!

Dawid Kwiatkowski zachwycił się możliwościami wokalnymi Roxie Węgiel już podczas przesłuchań w ciemno w The Voice Kids. Trener aż osunął się wtedy teatralnie na podłogę. Ostatecznie młoda wokalistka odrzuciła zaproszenie do drużyny Dawida i na swoją trenerkę w programie wybrała wtedy Edytę Górniak. Jednak okazuje się, że był to dopiero początek znajomości. Dawid bardzo wspiera swoją młodszą koleżankę, daje Roxie wiele rad związanych z muzyką i show biznesem, ale również chętnie z nią współpracuje. Wokaliści nagrali nawet świąteczny przebój Rockin’ Around the Christmas Tree. Relacje Roksany Węgiel i Dawida Kwiatkowskiego są naprawdę dobre, a fani często wysnuwają na ich temat wiele spekulacji. Podobnie jest teraz, kiedy w sieci pojawił się filmik, na którym widać, jak wokalista daje swojej młodszej koleżance prezent!

Dawid Kwiatkowski prosi fanów o wsparcie. Nie tak miał wyglądać ten występ!

Trenerzy The Voice Kids o byciu rodzicami. Dawid Kwiatkowski w szczerym wyznaniu!

Dawid Kwiatkowski i Roksana Węgiel

Podczas koncertu w Kraśniku Dawid Kwiatkowski zszedł ze sceny do swoich fanów. Wokalista trzymał w dłoni róże. Jedną z nich rzucił w tłum, a drugą zachował dla specjalnej osoby. Chodzi o Roxie Węgiel, która również pojawiła się na koncercie. Po tym, jak Dawid obdarował ją czerwoną różą, wokaliście mocno się przytulili. Fani Dawida i Roksany przyznają, że gest był niesamowicie uroczy!

Wzruszające nagranie Dawida Kwiatkowskiego z fanką. Zapamięta ten moment do końca życia

jestem zazdrosna

NO NIE MOGĘ, PRZESŁODKO..

ale słodko ?

Wiele mówi się o rywalizacji w show biznesie i fałszywych przyjaźniach. Jednak gest Dawida Kwiatkowskiego pokazuje, że w branży muzycznej jest miejsce na szczere relacje i przyjaźń, którą warto pielęgnować.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE