Ronnie Ferrari TAK OSTRO dawno nie śpiewał. Ruskacz2 hitem jak Ona by tak chciała?

i

Autor: WBF Ronnie Ferrari TAK OSTRO dawno nie śpiewał. Ruskacz2 hitem jak Ona by tak chciała?

Ronnie Ferrari TAK OSTRO dawno nie śpiewał. Ruskacz 2 hitem jak Ona by tak chciała?

2021-01-23 16:31

Ronnie Ferrari po krótkiej przerwie wraca z nowym utworem. Twórca hitu Ona by tak chciała, mówił nam o tym, że to najważniejsza premiera w jego życiu: - Szykuję się na największą premierę w moim życiu. Wydaję upragnioną piosenkę przez moich słuchaczy pt. Ruskacz 2.

Ronnie Ferrari jeszcze do niedawna był zwykłym, nierozpoznawalnym chłopakiem z Włocławka. Swój tryb życia musiał zmienić po wydaniu utworu Ona by tak chciała, który po półtora roku ma ponad 150 milionów wyświetleń, tylko w serwisie YouTube. Jak się dowiedzieliśmy, Ronnie wydał Ona by tak chciała dzięki swojej mamie. Za sprawą tego hitu młody chłopak koncertował kilka razy w ciągu nocy w klubach w całej Polsce. Nie było wesela, czy przyjęcia urodzinowego, bez tego szlagierowego numeru w tle. Zauważyć jednak należy, że wszystko zaczęło się w marcu 2017 roku, kiedy to Hubert Kacperski stworzył swój amatorski utwór Ruskacz. Kontrowersyjny kawałek zebrał ponad 34 miliony odsłon. Śladami pierwszej części Ruskacza ma szansę iść jego druga część. Ronnie Ferrari opowiedział nam o Ruskaczu 2

Ronnie Ferrari jakiego nie znacie! Zaskoczył i pokazał artystyczną twarz w Domowym Graniu!

Ronnie Ferrari - nowa piosenka 2021

Ronnie Ferrari w rozmowie z ESKA.pl, zdradził, że rapuje o ciężkich i szkodliwych zdrowiu uzależnieniach, jednak sam zapewniał, że to tylko piosenka i sam jest bardzo grzeczny. Ruskacz, to pierwszy utwór, który nagrał młody wykonawca i pierwszy, który wrzucił na swój kanał. W marcu 2021 roku miną cztery lata od premiery. Pierwsza część Ruskacza wybrzmiewa w internetowym Radiu GO. Jak brzmi druga część Ruskacza?

Ronnie Ferrari - Ruskacz 2 [WIDEO 18+]

Ronnie Ferrari - kim jest?

Ronnie Ferrari, właściwie Hubert Kacperski (ur. 18 września 1999 we Włocławku), to polski producent muzyczny i wykonawca. Wiele osób uważa go za pioniera nowego gatunku muzycznego łączącego disco, muzykę elektroniczną i rap. Hubert od dziecka pasjonował się muzyką, lecz dopiero w wieku 16 lat samodzielnie zajął się jej produkcją. Bardzo szybko nabrał doświadczenia przez podróże po różnych gatunkach muzycznych i wiedzę teoretyczną. W międzyczasie w internecie ukazały się satyryczne covery piosenek Justina Biebera, które przyniosły Hubertowi pierwszą popularność.