Ronnie Ferrari - stworzył hit Ona by tak chciała, teraz szykuje nową petardę [TYLKO U NAS]

i

Autor: WBF Ronnie Ferrari - stworzył hit Ona by tak chciała, teraz szykuje nową petardę [TYLKO U NAS]

Ronnie Ferrari - nagrał hit Ona by tak chciała, TERAZ szykuje nową petardę [TYLKO U NAS]

2021-01-13 9:57

Nowa piosenka Ronnie Ferrari 2021 lada chwila pojawi się w internecie. Co to za utwór? Jaki nosi tytuł i czy będzie większym hitem niż Ona by tak chciała? Jako pierwsi szczegóły przybliżamy na ESKA.pl. Poznajcie je już teraz.

Ronnie Ferrari przez przypadek stworzył jeden z najpopularniejszych hitów ostatnich pięciu lat. Ona by tak chciała, grane było na weselach, w rozgłośniach radiowych, a także w klubach w całej Europie. W lipcu miną dwa lata od premiery utworu, który, tylko w jednym serwisie, przekroczył barierę 150 milionów wyświetleń. Niewykluczone, że do tego czasu przekroczy 200 milionów. Jeśli zastanawiacie się, co słychać u młodego autora tego utworu, to pędzimy z odpowiedzią. Ujawniamy, że nowa piosenka Ronnie Ferrari 2021 pojawi się szybciej, niż się wam wydaje. 

Sonda
Czekasz na nową piosenkę od Ronnie Ferrari?
Ronnie Ferrari śpiewa "Ona by tak chciała"

Ronnie Ferrari - nowa piosenka 2021: tytuł

Ronnie Ferrari nigdy nie zwątpił w sukces hitu Ona by tak chciała. Zabawny, ironiczny utwór łatwo zapada w pamięć i wprawia w imprezowy nastrój. Ronnie jednak to nie tylko megahit Ona by tak chciała. 21-latek to również utwór Makarena, Popcorn, czy Radiówka, która 11 stycznia 2021 ma równo 12 miesięcy od premiery. Ulubieniec internautów szykuje kolejne premiery. Zdradził ESKA.pl, że aktualnie jest na etapie urządzania własnego mieszkania, ale studio nagraniowe jest już gotowe. Lada chwila, to właśnie z tego miejsca wypłynie utwór, który ma dla Ronniego ma ogromne znaczenie: 

Szykuję się na największą premierę w moim życiu. Planuję wydać upragnioną piosenkę przez moich słuchaczy pt. Ruskacz 2. Studio już zbudowane, musimy tylko poprowadzić metrykę, zobaczyć, co wygłuszyć, jak poustawiać sprzęt. Jest dużo pracy.

- ujawnił nam Ronnie Ferrari. Jednocześnie warto zauważyć, że Ruskacz, to pierwszy utwór, który nagrał młody wykonawca i pierwszy, który wrzucił na swój kanał. W marcu 2021 roku miną cztery lata od premiery, więc całkiem możliwe, że z tej okazji pojawi się nowa wersja tego hitu. Pierwsza część Ruskacza ma obecnie 34 miliony wyświetleń. Piosenkę możecie usłyszeć w internetowym Radiu GO

Ronnie Ferrari - kim jest?

Ronnie Ferrari, właściwie Hubert Kacperski (ur. 18 września 1999 we Włocławku), to polski producent muzyczny i wykonawca. Wiele osób uważa go za pioniera nowego gatunku muzycznego łączącego disco, muzykę elektroniczną i rap. Hubert od dziecka pasjonował się muzyką, lecz dopiero w wieku 16 lat samodzielnie zajął się jej produkcją. Bardzo szybko nabrał doświadczenia przez podróże po różnych gatunkach muzycznych i wiedzę teoretyczną. W międzyczasie w internecie ukazały się satyryczne covery piosenek Justina Biebera, które przyniosły Hubertowi pierwszą popularność.