Ronnie Ferrari - nowa piosenka przebije Ona by tak chciała?! [WYWIAD, TYLKO NA ESKA.pl]

2019-09-10 16:10
Ronnie Ferrari - nowa piosenka przebije Ona by tak chciała?! [WYWIAD, TYLKO NA ESKA.pl]
Autor: ESKA.PL

Ronnie Ferrari niczym szybki samochód wjechał na muzyczny rynek i szturmem podbił serca polskich słuchaczy. Jego odjechany hit Ona by tak chciała zadebiutował na 2. miejscu Podwójnej Gorącej 20 Radia ESKA, co jest najlepszym wynikiem w ostatnim czasie. Kawałek wysoko znajduje się również na liście najczęściej shazamowanych kawałków w Polsce. Autor szalonego numeru Ona by tak chciała, gościł w naszym studio i opowiedział wiele historii! Jedną z nich ujawniamy już teraz - na ESKA.pl!

Ronnie Ferrari - nowa piosenka będzie hitem, jak Ona by tak chciała? Z przyjemnością gościliśmy jedną z największych gwiazd internetu ostatniego czasu. Ronnie Ferrari wpadł do naszego ESKOWEGO studia i opowiedział m.in. o tym, jak powstawał jego wielki numer, jak zareagował na taki odzew słuchaczy, jak reagują rodzice, jaka jest przyszłość jeśli chodzi o jego twórczość. Ronnie Ferrari zdradził również tytuł nowej piosenki, którą wrzuci do sieci po sukcesie Ona by tak chciała. Okazuje się, że następnym numerem będzie utwór o dość intrygującym tytule. Przekonajcie się sami i obejrzyjcie poniżej pierwszą część rozmowy!

Pierwszy wywiad z Ronnie Ferrari, twórcą hitu Ona by tak chciała, w Polsce w całości już niebawem! Bądźcie czujni - a tymczasem ujawniamy pierwszy fragment:

Ronnie Ferrari - nowa piosenka

Ronnie Ferrari odnosi ogromny sukces z hitem Ona by tak chciała. Utwór, oczywiście w wersji ocenzurowanej, możecie usłyszeć na antenie Radia ESKA. Jak się okazało w rozmowie z Rafałem Wróblewskim z ESKA.pl, artysta szykuje kolejny kawałek, który może namieszać. 

Będzie w podobnym rytmie. Obiecałem, że wypuszczę numer w podobnym klimacie do Ona by tak chciała, a potem stworzę coś w nowym stylu.

Ronnie Ferrari skomentował również to, jak na jego piosenki regują rodzice. Czy mają do tego dystans, czy jednak zakazują mu tworzenia?

Mam wspaniałych rodziców, oni rozegrali moją tą całą działalność bardzo wspaniale, od strony rodzica. 16-latkowi ciężko zaśpiewać piosenkę o ćpaniu, chlaniu, bo różnie sobie mogą pomyśleć o tym, co syn robi, jak wychodzi z domu. Rozegrali to profesjonalnie, bo podejrzewali, że ja coś robię, potem wydałem tą bardziej popularną piosenkę, powiedziałem "mamo mam wywiad" i powiedziała, w porządku to po tej twojej piosence i wtedy powoli zaczęliśmy o tym rozmawiać przy stole i cieszymy się razem tym powiedzmy, skromnym sukcesem.

Cały wywiad z Ronnie Ferrari już niebawem na ESKA.pl. Artysta zdradził m.in. szczegóły dotyczące hitu Ona by tak chciała (jak powstawał, kiedy się zrodził pomysł, jak zareagował), kulisy popularności i dużo więcej!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze