Ronnie Ferrari - Ona by tak chciała zagrane na ukulele. Ta wersja podbija sieć!

2019-10-13 19:47 MK
Adrian Miniarski
Autor: YouTube.com/Naucz się grać

Szał na Ona by tak chciała trwa dalej. Nikt chyba nie wątpliwości, co do tego, że Ronnie Ferrari nagrał jeden z największych przebojów tego roku. Klip zamieszczony w serwisie YouTube wciąż bije rekordy popularności, a inni internetowi twórcy wrzucają do sieci własne interpretacje tego utworu. Niektóre z nich są naprawdę wyjątkowe. Takiej wersji hitu Ona by tak chciała nikt się nie spodziewał. Zobacz wideo, które zachwyciło internautów na ESKA.pl.

Ronnie Ferrari - piosenka Ona by tak chciała jako ballada? Dlaczego nie?! Na fali popularności singla 19-letniego Huberta Kacperskiego, w sieci pojawiła się naprawdę dużo jego parodii czy przeróbek. Słyszeliśmy już ten utwór zaśpiewany w stylu przysłowiowych Janusza i Grażyny, czy też zagrany na... zabawkowym kurczaku. Jeden z twórców internetowych, który prowadzi kanał Naucz się grać, postanowił wziąć na warsztat ten imprezowy kawałek i uczynić z niego balladę. Wystarczył zaledwie jego głos i ukulele, by ciężko było poznać, że to ten sam numer.

Ona by tak chciała - cover

Autorem niezwykłego coveru Ronniego Ferrariego jest Adrian Miniarski - zawodowy muzyk oraz kompozytor, który realizuje się w zawodzie nauczyciela gry na gitarze i na ukulele. Mężczyzna postanowił sprawdzić, jak brzmiałby hit Ona by tak chciała zagrany na obu tych instrumentach. Opublikowane w sieci filmiki zachwyciły internautów, którzy zgodnie orzekli, że geniusz rzeczywiście tkwi w prostocie. Sami oceńcie, jak artysta poradził sobie z hitowym kawałkiem.

Najnowsze