Roksana Węgiel, Dawid Podsiadło i Ronnie Ferrari w JEDNEJ piosence! To HIT!

2019-10-04 14:53 MK
Dawid Podsiadło, Roksana Węgiel, Ronnie Ferrari
Autor: Mateusz Ochocki / KFP/ REPORTER // Karol Makurat/REPORTER // ESKA

Takiego połączenia nikt by się nie spodziewał! Zastanawialiście się kiedyś, co by było, gdyby w jednym kawałku zestawić takich artystów jak Daria Zawiałow, Ronnie Ferrari i Roksana Węgiel? Autorzy popularnych kanałów w serwisie YouTube postanowili to sprawdzić, a ich przeróbka stała się prawdziwym hitem sieci. Przekonajcie się sami na ESKA.pl, jak brzmi mieszanka wielkich polskich przebojów.

Mateusz Ciawłowski to jeden z wokalistów, którzy dzielą się swoim talentem w sieci. Na kanale młodego artysty można znaleźć wiele coverów w jego wykonaniu. Tym razem, Mateusz postanowił zaprosić do współpracy zespół Felivers, którego członkowie specjalizują się w przerabianiu wielkich hitów i wspólnie wziąć na warsztat piosenki, które okazały się największymi przebojami w 2019 roku. Nie mogło zatem zabraknąć utworów takich wykonawców jak Dawid Podsiadło, Taco Hemingway, Roksana Węgiel czy Ronnie Ferrari. Oczywiście, ta lista jest dłuższa. Zobaczcie, co z tego wyszło.

Mix polskich hitów 2019 - Węgiel, Podsiadło, Ferrari i inni

Rok 2019 przyniósł wiele hitów. Zespół Felivers wraz z Mateuszem Ciawłowskim wybrali te, których najczęściej słuchaliśmy w minionym lecie. Trzeba przyznać, że to mieszanka naprawdę wybuchowa! Chyba nikt nie spodziewał się usłyszenia w jednym kawałku piosenek Tymka, Darii Zawiałow, Ronniego Ferrariego oraz Roksany Węgiel. Internauci są zachwyceni! Niektórzy z nich żartują, że sing-off stworzony przez twórców przypomina imprezę, na której goście co chwilę zmieniają lecące w tle kawałki. Posłuchajcie sami!

Najnowsze