Ronnie Ferrari - Ona by tak chciała zagrane na... kurczaku. Najzabawniejsza przeróbka?

2019-09-25 12:18 MK
Ronnie Ferrari
Autor: ESKA.pl

Ona by tak chciała to zdecydowanie jeden z największych hitów 2019 roku. Utwór w dalszym ciągu podbija sieć, a licznik wyświetleń w serwisie YouTube wskazuje już ponad 60 milionów. Na fali popularności singla Ronniego Ferrariego, w sieci pojawiło się wiele jego przeróbek. Jeden z twórców internetowych postanowił sprawdzić, jak ten wielki przebój brzmi zagrany na... zabawkowym kurczaku! Zobacz zabawne wideo na ESKA.pl.

Ronnie Ferrari - Ona by tak chciała to kawałek, bez którego wiele osób nie potrafi wyobrazić sobie imprezy. Dzięki tak wielkiemu sukcesowi singla, Ronnie Ferrari właściwie z dnia na dzień stał się jednym z najpopularniejszych twórców, a liczba odsłon pod klipem umieszczonym w serwisie YouTube stale rośnie. Nie dziwi zatem fakt, że inni YouTuberzy, chcąc skorzystać z niesłabnącej popularności utworu, tworzą autorskie parodie oraz przeróbki tego wielkiego hitu 2019 roku. Nie lada kreatywnością wykazał się autor kanału RomeroMay, który od pewnego czasu prezentuje wersje wielkich przebojów zagrane na kurczaku!

Ronnie Ferrari - Ona by tak chciała zagrane na kurczaku

RomeroMay w przeszłości wziął na warsztat takie utwory, jak między innymi: Senorita od Shawna Mendesa i Camili Cabello czy też Believer z repertuaru Imagine Dragons. Tym razem, twórca postanowił sprawdzić, jak brzmiałby fragment hitu Ona by tak chciała zagrany na zabawkowym kurczaku. Internauci są zachwyceni coverem w wykonaniu Mr. Chickena! - No w końcu coś, na co czekałem - można przeczytać pod klipem.

Najnowsze