Ronnie Ferrari - Ona by tak chciała w wersji blues. Ta wersja zwala z nóg!

2019-10-17 10:36 MK
Ronnie Ferrari
Autor: YouTube.com/NieDaRadek & ESKA

Na fali popularności singla Ronniego Ferrariego - Ona by tak chciała, w sieci opublikowano wiele jego przeróbek. Internauci mogli się przekonać, jak ten utwór brzmi między innymi w wersji akustycznej, zagrany na ukulele, czy też na... plastikowym kurczaku. Jeden z muzyków, publikujących efekty swojej twórczości na YouTubie, wykonał hitowy kawałek w wersji bluesowej. Posłuchajcie tej niezwykłej interpretacji już teraz na ESKA.pl.

Ronnie Ferrari - Ona by tak chciała to prawdziwy hit 2019 roku. W zaledwie kilka miesięcy, 19-letniemu Hubertowi Kacperskiemu udało się to, o czym może pomarzyć wiele gwiazd nie tylko polskiej, ale i światowej sceny muzycznej. Internauci na tyle pokochali kawałek Ronniego, że do dnia dzisiejszego odtworzyli go ponad 76 milionów razy w serwisie YouTube! Nie dziwi zatem fakt, że pozostali twórcy, chcąc skorzystać z tak wielkiej popularności singla, postanowili opublikować własne wersje. Swoje covery Ona by tak chciała umieścili miedzy innymi popularni Felivers czy Magda Bereda.

Ona by tak chciała - wersja blues

Autor kanału NieDaRadek postanowił zrobić coś, czego jeszcze w sieci jeszcze nie było. A mianowicie, sprawdzić, jak hit Ronniego Ferarriego brzmiałby w wersji blues. Co ciekawe, artysta zmienił słowa, bo jak sam uznał - da się zachować sens i nie kląć przy tym jak szewc. Internauci zachwycili się taką wersją utworu! Rzeczywiście, słuchając jej, aż ciężko uwierzyć, że to ta sama piosenka, którą znamy w wykonaniu Ronniego.

Najnowsze