Ronela Hajati - kim jest reprezentantka Albanii na Eurowizji 2022? Rozgrzeje scenę do czerwoności!

2022-05-10 20:27

Ronela Hajati to jedna z uczestniczek Eurowizji 2022. Z pewnością widzowie zwrócą na nią uwagę. Reprezentantka Albanii prezentuje taneczny numer z etnicznymi elementami, a na scenie zrobi prawdziwe show. Utwór nosi tytuł Sekret i wykonany jest w aż trzech językach. To trzeba usłyszeć i zobaczyć.

Eurowizja 2022 to jedno z największych widowisk tego roku. 40 państw zawalczy o wygraną, a jednym z nich jest Albania. Ten kraj po raz kolejny wysyła kobietę z silnym głosem, ale tym razem nie jest to ballada. Albańczycy postawili na Ronelę Hajati, która na reprezentantkę została wybrana już w grudniu 2021. Wygrała wtedy festiwal Festival i Këngës z piosenką Sekret. Zrobiła wtedy ogromne show na scenie i fani liczą na podobne widowisko na Eurowizji. Dodatkowo piosenka Sekret przeszła produkcyjne i liryczne zmiany. Została skrócona i pojawił się tekst po angielsku oraz fragmenty tekstu w języku hiszpańskim. Co więcej wiemy na temat Roneli Hajati?

ZOBACZ TAKŻE: Chanel - kim jest reprezentantka Hiszpanii na Eurowizji 2022? Tańcem uwiedzie Europę

Eurowizja 2022 - piosenki, które mogą wygrać konkurs

Ronela Hajati - kim jest?

Ronela Hajati to w Albanii znana gwiazda i jej udział w Eurowizji wywołuje wiele emocji. Artystka ma 32 lata, a na rynku muzycznym działa od 2006 roku. W swojej dyskografii ma jedną płytę - RRON - oraz wiele singli. Najpopularniejsze to A do si kjo, Syni i jemi, Pa dashni, MVP, Prologue, Aventura i Sekret.

ZOBACZ TAKŻE: Cornelia Jakobs - kim jest reprezentantka Szwecji? Jej piosenka na Eurowizję 2022 to hit!

Eurowizja 2022 - kiedy i gdzie?

66. Konkurs Piosenki Eurowizji odbędzie się w dniach 10, 12 i 14 maja 2022. Eurowizja odbędzie się w Turynie. Trzy koncerty - dwa półfinały i finał - odbędą się w hali Papa Alpitour, która jest w stanie pomieścić nawet 18 tysięcy widzów. To nie jest pierwsza międzynarodowa impreza, która się tam odbędzie. W 2006 roku Turyn gościł Zimowe Igrzyska Olimpijskie.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze