The Rasmus - kim są reprezentanci Finlandii na Eurowizji 2022? W przeszłości mieli megahit!

2022-05-12 21:12

The Rasmus to prawdziwe gwiazdy rocka. Zespół od wielu lat odnosi sukcesy nie tylko w swoim kraju, ale na całym świecie. Teraz staną na eurowizyjnej scenie, aby reprezentować Finlandię z piosenką Jezabel. To zdecydowanie najmocniejsza rockowa propozycja w tym roku. Wiele osób może nie pamiętać, że w swoim dorobku The Rasmus mają inny hit, który powinni znać wszyscy!

Eurowizja 2022 to edycja, w której na scenie pojawią się prawdziwe gwiazdy rocka. Mowa o reprezentantach Finlandii, czyli o słynnej grupie The Rasmus. W skład zespołu wchodzą Lauri Ylönen, Aki Hakala, Eero Heinonen i Emilia Suhonen. W tym roku wygrali fińskie preselekcje i pojadą do Włoch, aby zawalczyć o wygraną z piosenką Jezabel. Tytuł nawiązuje do biblijnej królowej Izraela, a tekst piosenki opowiada o silnej kobiecie, która osiąga wszystko to, czego chce. Finlandia już rok temu zajęła miejsce w pierwszej dziesiątce z podobną propozycją, dlatego wielu fanów Eurowizji z tego kraju liczy na podobny lub lepszy wynik. Grupa The Rasmus nie powinna być dla Polaków anonimowa. W przeszłości osiągnęli światowy sukces z inną piosenką. O jakim numerze mowa?

ZOBACZ TAKŻE: Mahmood i Blanco - kim są reprezentanci Włoch? Kto to jest?

Eurowizja 2022 - piosenki, które mogą wygrać konkurs

The Rasmus i ich międzynarodowy hit

Z racji udziału w Eurowizji 2022 z pewnością wiele osób z całego świata pozna piosenkę Jezabel, ale to nie będzie to pierwszy, raz kiedy usłyszą o zespole The Rasmus. Grupa w 2003 roku wydała piosenkę In The Shadows, która stała się międzynarodowym hitem. Aktualnie jest uważana za jeden z klasyków muzyki pop rock. Która piosenka podoba wam się bardziej - Jezabel czy In The Shadows?

ZOBACZ TAKŻE: Eurowizja 2022 - Krystian Ochman poznał reprezentantów Ukrainy. Nie zabrakło uścisku wsparcia

Sonda
Która piosenka The Rasmus lepsza?

Eurowizja 2022 - kiedy i gdzie?

66. Konkurs Piosenki Eurowizji odbędzie się w dniach 10, 12 i 14 maja 2022. Eurowizja odbędzie się w Turynie. Trzy koncerty - dwa półfinały i finał - odbędą się w hali Papa Alpitour, która jest w stanie pomieścić nawet 18 tysięcy widzów. To nie jest pierwsza międzynarodowa impreza, która się tam odbędzie. W 2006 roku Turyn gościł Zimowe Igrzyska Olimpijskie.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze