Roksana Węgiel zrobiła sobie tatuaż. Tą dziarą docenia swojego partnera

i

Autor: AKPA Roksana Węgiel zrobiła sobie tatuaż. Tą dziarą docenia swojego partnera

ZOBACZCIE ZDJĘCIE

Roksana Węgiel zrobiła sobie tatuaż. Tą dziarą docenia swojego partnera

2024-04-13 14:13

Roksana Węgiel ma za sobą bardzo aktywne miesiące w karierze. Spędzała sporo czasu w studio nagraniowym, negocjowała warunki umów, przygotowuje się do każdego odcinka Tańca z Gwiazdami, a według internautów musiała znaleźć chwilę, by odwiedzić Urząd Stanu Cywilnego. Była także u tatuatora, który wydziarał jej coś ważnego. Zobaczcie sami już teraz!

Spis treści

  1. Tatuaż Roksany Węgiel - jak wygląda?

Tatuaż Roksany Węgiel nie rzuca się w oczy i jest swego rodzaju gestem, za sprawą którego piosenkarka pokazuje docenienie swojego partnera. Tym bardziej ze względu na to, co działo się w ostatnich tygodniach. Para musi mierzyć się z krzywdzącymi często komentarzami na temat różnicy wieku. Kevin, dlatego też odsunął się w cień rezygnując z aktywności w mediach społecznościowych. Aktywna jest za to Roxie, która doskonale radzi sobie w Tańcu z Gwiazdami. Zdecydowanie jest faworytką do wygrania programu. Sporo się mówi o tym, że wokalistka między uczeniem się nowych choreografii znalazła czas, by odwiedzić Urząd Stanu Cywilnego. Sama tego nie potwierdziła, ale pojawił się bardzo mocny dowód na to, że Roksana Węgiel i Kevin Mglej wzięli ślub. Spekuluje się, że latem będą przyrzekać sobie wierność i uczciwość małżeńską przed ołtarzem.

Obrączka ślubna Roksany Węgiel - jak wygląda? Kevin Mglej pokazał ją dużo chętniej!

Dlaczego Roksana Węgiel bierze ślub w tak młodym wieku?

Tatuaż Roksany Węgiel - jak wygląda?

Roksana Węgiel po raz kolejny zareklamowała markę bielizny firmy, z którą współpracuje. Opublikowała zdjęcie, na którym jest w samych majtkach i biustonoszu. Patrząc z większą uwagą można dostrzec tatuaż, którego wcześniej nie było. Artystka wydziarała sobie na nadgarstku literę "K" i oczywiście ma na myśli Kevina. W ten sposób mogła pokazać swoje przywiązanie do starszego partnera i potwierdzić mu, że będzie z nim do końca życia, jak ten tatuaż. 

Roksana Węgiel zrobiła sobie tatuaż. Tą dziarą docenia swojego partnera

Roksana Węgiel - tatuaż

i

Autor: screen z instagrama: https://www.instagram.com/p/C5qRWvXCfgV/

Tak mieszka Roksana Węgiel po przeprowadzce. Luksus, jasne kolory i duże pomieszczenia