Obrączka ślubna Roxie Węgiel - jak wygląda? Kevin Mglej pokazał ją dużo chętniej!

i

Autor: AKPA Obrączka ślubna Roxie Węgiel - jak wygląda? Kevin Mglej pokazał ją dużo chętniej!

ZDJĘCIE

Obrączka ślubna Roksany Węgiel - jak wygląda? Kevin Mglej pokazał ją dużo chętniej!

2024-04-09 9:58

Obrączka ślubna Roksany Węgiel ciekawi internautów po tym, gdy wokalistka zaskoczyła wszystkich. Wieczorem, 8 kwietnia internetowi detektywi dostrzegli, że wokalistka zmieniła nazwisko w Krajowym Rejestrze Sądowym. Do swojego panieńskiego dodała człon "Mglej", co jednoznacznie wskazuje na to, że wzięła ślub z Kevinem. Wokalistka po tym, gdy internet obiegła ta informacja postanowiła iść za ciosem i nie zdementowała tych rewelacji. Wręcz przeciwnie!

Spis treści

  1. Kevin Mglej - kim jest?

Ślub Roksany Węgiel zapowiadany był od bardzo dawna. Już jak ujawniono, że Roxie jest zaręczona, to dowiedzieliśmy się, iż para myśli o ceremonii ślubnej. Była mowa, że z miłości chcą pobrać się bardzo szybko. Od kilku tygodni natomiast w przestrzeni medialnej krąży dość ciekawa plotka. Rzekomo para ma stanąć na ślubnym kobiercu w te wakacje. Miałby to być ślub kościelny! Tymczasem internauci żyją doniesieniem związanym z tym, że Roxie Węgiel i Kevin Mglej wzięli ślub cywilny w tajemnicy. Sami tego nie potwierdzili, ale oprócz mocnego dowodu, w postaci wpisu do KRS pojawiło się coś jeszcze. Wieczorem, 8 kwietnia, gdy internauci komentowali tą piękną wiadomość, a media rozpisywały się na jej temat, wokalistka dodała zdjęcie, na którym Kevin ją przytula. Widać też męską dłoń, a na niej złota obrączka. Możecie zobaczyć jak lśni w naszej galerii poniżej.

Roksana Węgiel-Mglej i Kevin Mglej poznali się jesienią 2022 roku. Zakochali się w sobie tworząc muzykę: To była taka miłość od pierwszego wejrzenia, kiedy spotkaliśmy się w studiu. Żadne z nas tego nie planowało, po prostu zaiskrzyło. Roksana okazała się niesamowicie ciepłą, wrażliwą, empatyczną, dojrzałą osobą i tak rozpłynąłem się, powiedział Mglej w wywiadzie ze Światem Gwiazd.

Kevin Mglej - kim jest?

Mąż Roksany Węgiel wspólnie z Jeremim Sikorskim i Andrzejem Jaworskim tworzą projekt Wolf House zajmujący się produkcją muzyki. Współpracował w przeszłości między innymi z Viki Gabor, Justyną Steczkowską. Mariną oraz Julią Żugaj, której EP-ka zatytułowana Miłostki pokryła się złotem. Kevin w 2020 był zaręczony z Malwiną Dubowską, aktorką, znaną z serialu Papiery Na Szczęście, W Rytmie Serca, Pułapka i Korona Królów. Ma z nią dziecko, co oznacza, że Roxie stała się jego macochą.

Tak mieszka Roksana Węgiel po przeprowadzce. Luksus, jasne kolory i duże pomieszczenia