Roxie Węgiel i Kevin Mglej wzięli ślub w tajemnicy. Tym zdjęciem podgrzali dyskusję!

i

Autor: AKPA

ZOBACZ

Roxie Węgiel i Kevin Mglej wzięli ślub w tajemnicy. Tym zdjęciem podgrzali dyskusję!

2024-04-09 9:00

Roksana Węgiel zaskoczyła wszystkich w maju 2023 ujawniając, że przyjęła zaręczynowy pierścionek od Kevina Mgleja. Do zaręczyn doszło kilka tygodni wcześniej, jednak fani niczego nie podejrzewali. A teraz? Wokalistka ukryła, że wzięła ślub, a internetowi detektywi i tak dotarli do niepodważalnego dowodu! Co wiadomo o ceremonii? Kiedy się odbyła i co tak naprawdę sprawiło, że informacja wyszła na jaw? Poznajcie szczegóły już teraz.

Spis treści

  1. Roxie Węgiel - ślub: kiedy?
  2. Kevin Mglej - kim jest?

Roxie Węgiel i Kevin Mglej wzięli ślub w tajemnicy, o czym dowiedzieliśmy się wieczorem, 8 kwietnia. A wszystko to przez zupełny przypadek. Ktoś z ciekawości wpisał imię i nazwisko wokalistki w Krajowy Rejestr Sądowy. Warto wiedzieć, że muszą być w nim zarejestrowane stowarzyszenia, fundacje, ale również przedsiębiorcy, czyli zarówno osoby prowadzące firmę, jak i artyści grający koncerty. To właśnie z bazy KRS dowiadujemy się, że Roksana od 29 marca urzęduje pod nazwiskiem Węgiel-Mglej, co jest jednoznacznym dowodem na to, iż piosenkarka wzięła ślub z Kevinem. Co więcej, dowiadujemy się, że nie mają wspólności majątkowej. Roxie odniosła się do tych doniesień publikując wymowne zdjęcie, które możecie zobaczyć w naszej galerii poniżej.

Ile Wersow zarabia dziennie? TAKIE pieniądze za 24 godziny chciałby mieć każdy!

Roxie Węgiel - ślub: kiedy?

Zaręczyny Roksany Węgiel były głośnym wydarzeniem. Gwiazda muzycznej sceny pokazała błyszczący kamień na palcu i wywołała ogromne poruszenie w internecie. Temat ślubu od kilku tygodni także był szeroko komentowany. Były to jednak tylko plotki, bo sama artystka rozmawiając z dziennikarzami po swoich występach w Tańcu z Gwiazdami nie chciała zabierać głosu i odpowiadać na "przeciek", iż ślub odbędzie się w wakacje 2024.

Tymczasem zaskoczenie, bo idąc za wpisem w KRS, Roxie Węgiel wzięła ślub cywilny w połowie lub pod koniec marca. Nie była to duża ceremonia, ale wszystko ostatecznie zachowane było w ogromnej tajemnicy.

Kevin Mglej - kim jest?

Mąż Roksany Węgiel wspólnie z Jeremim Sikorskim i Andrzejem Jaworskim tworzą projekt Wolf House zajmujący się produkcją muzyki. Współpracował w przeszłości między innymi z Viki Gabor, Justyną Steczkowską. Mariną oraz Julią Żugaj, której EP-ka zatytułowana Miłostki pokryła się złotem. Kevin w 2020 był zaręczony z Malwiną Dubowską, aktorką, znaną z serialu Papiery Na Szczęście, W Rytmie Serca, Pułapka i Korona Królów. Ma z nią dziecko, co oznacza, że Roxie stała się jego macochą.

Tak mieszka Roksana Węgiel po przeprowadzce. Luksus, jasne kolory i duże pomieszczenia