Roksana Węgiel na Before Party ESKA Odwołuje Zimę 2020. Występ gwiazdy zachwycił wszystkich! [WIDEO]

2020-01-24 11:52
Roksana Węgiel i Jankes
Autor: Eska

To była istnie karaibska imprESKA! Tego wieczoru gwiazdy i zaproszeni goście, mogli poczuć się jak na gorącej Dominikanie. Wyjątkowe show w klubie XOXO dała również Roksana Węgiel, która jedzie razem z nami w tym roku na ESKA Odwołuje Zimę. Zobacz występ gwiazdy z Before Party.

Wyjątkowo gorąca atmosfera, najsmaczniejsze potrawy znane z Dominikany i gwiazdy, które bawiły się w trakcie środowego Before Party ESKA Odwołuje Zimę w klubie XOXO. Na ESKA.pl przedstawiamy Wam to co działo się w trakcie najlepszej imprezy tej zimy. A działo się sporo. Między innymi fenomenalny występ na klubowej scenie dała gwiazda, która leci z nami na rajskie plaże Dominikany, czyli Roksana Węgiel.

Jak się zgłosić na ESKA Odwołuje Zimę 2020?

  • wysyłacie SMS o treści ESKA na 7211 za 2,46 zł z VAT
  • lub kupujecie głos online na eoz.eska.pl

Poczuj pozytywną energię z Coca-Cola Energy!

ESKA Odwołuje Zimę 2020: występ Roksany Węgiel na Before Party

W trakcie Before Party ESKA Odwołuje Zimę 2020 na czerwonym dywanie Radia ESKA pojawiło się mnóstwo gwiazd: Red Lips, Gosia Andrzejewicz, B.R.O. Myku z kanału Suchar Codzienny, Jankes, Ola Ciupa, Kasia Dziurska, Enej, Marta Gałuszewska, Saszan, Monika Miller, Maria Niklińska, Magda Pieczonka, Magda Bereda, Roksana Węgiel czy Zuza Jabłońska. Jednym z najważniejszych momentów środowej imprezy był fenomenalny występ Roksany Węgiel, który oglądało ponad 500 osób w klubie XOXO. Młoda wokalistka zaśpiewała swój hit Dobrze Jest, Jak Jest. Zobaczcie występ Roxie na Before Party:

Najnowsze