Roksana Węgiel - tak śpiewała mając 9 lat! Już wtedy odnosiła sukcesy!

i

Autor: Viktor Tolochko/SPUTNIK Russia/East News

Roksana Węgiel - tak śpiewała mając 9 lat! Już wtedy odnosiła sukcesy!

2018-11-26 12:01

Roksana Węgiel już jako kilkuletnie dziecko wiedziała, co chce robić w życiu! Wybrała muzyczną scenę, na której czuję się, jak ryba w wodzie! Zobaczcie sami jej występ z najmłodszych lat - na ESKA.pl

Roksana Węgiel nie dała szans konkurencji podczas wielkiego finału Eurowizji Junior. Na scenie w Mińsku imponowała pewnością siebie, dojrzałością, ale przede wszystkim znakomitym głosem, którym - oficjalnie - zauroczyła się europejska publiczność. Swoboda w występach na żywo nie jest przypadkowa. Jedna z największych gwiazd młodego pokolenia w Polsce od wielu lat z powodzeniem bierze udział w konkursach i programach, dzięki czemu pomimo młodego wieku może pochwalić się sporym doświadczeniem!

Roksana Węgiel - występy: śpiewała mając 9 lat!

Mocną stroną Roksany Węgiel jest oczywiście wyjątkowy - świetny głos, dojrzałość i pewność siebie, ale również to, że może liczyć na wsparcie największych muzycznych gwiazd w Polsce. Młodej wokalistce kibicuje m.in. Michał Szpak, Doda, Gromee, a także Edyta Górniak, z którą nagrała utwór Zatrzymać chwilę. 

Eurowizja Junior 2019 - kiedy i gdzie się odbędzie? Kto będzie gospodarzem?

Roksana Węgiel miała 4-5 lat, gdy rodzice zdecydowali się zapisać ją na zajęcia gimnastyki artystycznej. Trenowała taniec towarzyski i zdobyła klasę taneczną E. Nieco później zapisano ją do szkoły akrobatyki. W nagrodę za dobre wyniki wzięła udział w międzynarodowych turniejach judo m.in. w Niemczech, Rumunii i Chorwacji. Właśnie będąc na obozie w tym ostatnim kraju spróbowała swoich sił na konkursie karaoke. Śpiewając utwór My Cyganie, ujawniła swój wokalny talent! Po powrocie do kraju rodzice zapisali ją na zajęcia wokalne w Jasielskim Domu Kultury i tak rozpoczęła się kariera prawie 9-letniej Roksany.

Zobaczcie sami, że Roksana Węgiel od wielu lat imponuje swoim głosem!

Roksana Węgiel śpiewa od ósmego roku życia. W ciągu sześciu lat kariery osiągnęła naprawdę znakomite sukcesy. Wystąpiła chociażby w finale XVII Ogólnopolskiego Festiwalu Dzieci i Młodzieży - Tęczowe Piosenki Jana Wojdaka oraz zachwyciła publiczność zwyciężając w pierwszej polskiej edycji Voice Kids! 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE