Roksana Węgiel woli śpiewać piosenki po polsku czy po angielsku? Takiej odpowiedzi fani się nie spodziewali

2021-03-23 9:42
Roksana Węgiel
Autor: Mateusz Jagielski/East News

Roksana Węgiel jakiś czas temu zaczęła nowy rozdział w swoim życiu. Wokalistka idzie ze swoją karierą do przodu i nie zatrzymuje się ani na chwile. Czy wiecie, jakie piosenki woli śpiewać? Lepiej czuje się w tych polskich czy anglojęzycznych? Odpowiedź Roxie może was zaciekawić!

Roksana Węgiel to nie tylko ulubiona piosenkarka polskich słuchaczy, ale także autorytet dla dzieci i młodzieży. To ona pokazała już nie raz, że nie warto się poddawać tylko robić swoje. Spełnianie marzeń ma w małym paluszku, dlatego nie ma co się dziwić, że niejedna nastolatka chciałaby być właśnie taka jak ona. Od momentu wygrania pierwszej edycji The Voice Kids, jest o Roxie naprawdę bardzo głośno. Nie dość, że koncertuje, wydaje piosenki i teledyski, to jeszcze angażuje się w wiele medialnych rzeczy. teraz Roksana Węgiel jest jedną z faworytek trzeciej edycji Dance Dance Dance. Oprócz wsparcia swoich fanów, może liczyć także na swoją taneczną partnerkę Oliwię Górniak i innych uczestników show Telewizyjnej Dwójki.

Dance Dance Dance: Ostre starcie Idy Nowakowskiej z Agustinem Egurrolą

Roksana Węgiel - nowy rozdział w życiu

Śmiało można stwierdzić, że Roksana Węgiel zaczęła w pewien sposób nowy rozdział w swoim życiu. To wszystko za sprawą nowych doświadczeń w show Dance Dance Dance, a także przez ... założenie kanału na YouTube. 16-letnia piosenkarka zdecydowała się na taki krok ze swoim bratem Maksem, a ich fani doczekali się właśnie pierwszego materiału wideo - nie licząc oczywiście wcześniejszej zapowiedzi. Na razie film nagrała sama Roxie i zdecydowała się odpowiedzieć w nim na pytania internautów. Jednym z pytań, które pojawiały się w materiale było: najlepiej śpiewa ci się piosenki po polsku czy po angielsku? Roksana Węgiel oczywiście na nie odpowiedziała, a jej słowa mogą zaciekawić dosłownie każdego!

Po angielsku zdecydowanie. Bo polski to jest taki ... moim zdaniem no nie wiem. Piękny język, ale on jest taki twardy i nie do każdej piosenki pasuje. A po angielsku w sumie co by się nie zaśpiewało, to zawsze to jakoś zabrzmi.

Zaskoczeni? Poniżej możecie obejrzeć cały materiał wideo, który jako pierwszy został opublikowany na kanale Roksany Węgiel i jej młodszego brata Maksa. Rodzeństwo na razie się rozkręca, ale jedno jest pewne - ten kanał będzie zdobywał popularność z dnia na dzień!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze