Youtuberzy, którzy kiedyś mieli milionowe odsłony, a dziś nikt o nich nie pamięta

2021-03-22 14:47
Facebook oznaczy niektóre posty. Przyjrzy się treściom politycznym i satyrycznym
Autor: pixabay.com Facebook oznaczy niektóre posty. Przyjrzy się treściom politycznym i satyrycznym

Kratywność to w dzisiejszych czasach bardzo potrzebna umiejętność. Dzięki temu nie tylko dorosłe osoby mają szansę na biznes, ale także młode, które mogą stać się gwiazdami internetu. Teraz zdecydowanie rządzi Friz, jednak jak było dawniej? Sprawdźcie, którzy youtuberzy mieli kiedyś milionowe odsłony, a dziś nikt już o nich nie pamięta.

YouTube to miejsce w sieci, na którym coraz więcej osób spędza swój wolny czas. Można tam nie tylko oglądać filmy, słuchać piosenek, ale także śledzić internetowych twórców, którzy jak się okazuje są idolami wśród młodzieży. Jednym z najpopularniejszych youtuberów jest obecnie Karol Wiśniewski, znany wszystkim jako Friz, jego dziewczyna Weronika Sowa, czyli Wersow, a także ich wspaniała paczka przyjaciół - Mini Majk, Jakub Patecki, Fusialka, Marcysia Ryskala, Murcix i Tromba. Oprócz nich obecnie popularni są również na YouTube członkowie Teamu X, a także Janek Dąbrowski, Czarek i Fanka, Michał Gała i jego dziewczyna Martirenti, Marcin Dubiel, Kacper Blonsky, Julia Kostera i Lexy Chaplin. Kto kiedyś był sławny na YouTube i miał milionowe odsłony? Dzisiaj wiele osób o nich zapomniało!

Piosenki, które są do siebie podobne

Youtuberzy o których nikt już nie pamięta

Youtuberem może być każdy. Wystarczy tylko odpowiedni sprzęt, głowa pełna pomysłów, zaangażowanie i oczywiście wolny czas. Jeśli to wszystko połączymy w całość, może nam wyjść z tego coś naprawdę fajnego, a w dodatku możemy stać się gwiazdą sieci i idolem wszystkich młodych osób w Polsce! Kilka lat temu, kiedy Friz czy Julia Kostera budowali swoje kanały, królowali na YouTube inni twórcy. Internauci najchętniej śledzili śmieszne materiały wideo od chłopaków z grupy AbstrachujeTV, pranki od Wardęgi, a także filmiki Kamerzysty, Lorda Kruszwila i braci Malczyńskich. Co więcej, dziewczyny zachwycały się Glam Paulą, Szaloną Zuzią, Agnieszką Grzelak, Słodką Adą, czy też Szparagami. Oprócz tego królowali dawniej - Niekryty Krytyk, Martin Stankiewicz, Ponki, Stuu, chłopaki z kanału 5 sposobów na i Cyber Marian. Choć większość z wymienionych youtuberów wciąż nagrywa, to można zauważyć, że ich wyświetlenia czasami spadają. Pamiętacie ich jeszcze?

Jak naprawdę nazywają się youtuberzy?

Pytanie 1 z 9
Friz tak naprawdę nazywa się ...
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze