Roksana Węgiel w oszałamiającym coverze Queen. Podbije świat?

2019-10-07 17:12 MK
Roksana Węgiel
Autor: Karol Makurat/REPORTER

Zanim Roksana Węgiel wydała swój debiutancki album, mogliśmy usłyszeć wiele coverów popularnych hitów w jej wykonaniu. Na swojej muzycznej drodze, młoda wokalistka musiała zmierzyć się z repertuarem m.in. Edyty Górniak, Miley Cyrus czy zespołu ABBA. Teraz, wykonawczyni hitu Anyone I Want To Be postanowiła wziąć na warsztat legendarny przebój grupy Queen. Zobacz wideo z występu na ESKA.pl.

Roksana Węgiel - Show Must Go On to kolejny z wielkich światowych hitów, którego wykonaniem na żywo zaskoczyła młoda gwiazda. Na początku października, 14-letnia artystka rozpoczęła swoją pierwszą w karierze trasę koncertową, promującą wydany w czerwcu debiutancki album zatytułowany po prostu Roksana Węgiel. Poza doskonale znanymi utworami, takimi jak Anyone I Want To Be, Lay Low czy Dobrze Jest Jak Jest, fani wokalistki mogą posłuchać również coveru w jej wykonaniu. Pod sam koniec koncertu, Roxie śpiewa bowiem utwór z katalogu Queen.

Roksana Węgiel - cover Show Must Go On

Pochodząca z Jasła artystka dała się poznać szerszemu gronu w programie The Voice Kids, gdzie śpiewała covery popularnych przebojów - zarówno polskich, jak i nagranych w języku angielskim. Mimo tego, że dziś Roksana Węgiel ma na swoim koncie własny album i kilka naprawdę dużych hitów, zdecydowała się na włączenie cudzej piosenki do setlisty swojego show The X Tour Roxie. Wokalistka kończy koncert ponadczasowym utworem wykonywanym w oryginale przez zespół Queen - Show Must Go On. Zobaczcie poniżej jej wykonanie. Ciarki gwarantowane!

Najnowsze