Roksana Węgiel OCENIA polskie gwiazdy Eurowizji. Reakcja na Szpaka i Górniak mówi wszystko!

2019-08-25 12:15
Roksana Węgiel OCENIA polskie gwiazdy Eurowizji. Reakcja na Szpaka i Górniak mówi wszystko!
Autor: WBF Roksana Węgiel OCENIA polskie gwiazdy Eurowizji. Reakcja na Szpaka i Górniak mówi wszystko!

Roksana Węgiel bardzo dobrze wspomina Eurowizję dla Dzieci i chętnie opowiada o swoich przeżyciach. Młoda gwiazda śpiewając megahit Anyone I Want To Be zwyciężyła konkurs i dała prawo organizacyjne polskiemu nadawcy. Roxie została poproszona przez twórców oficjalnego kanału juniorskiej Eurowizji o ocenę występów - najwyżej ocenianych polskich uczestników Eurowizji. Jak zareagowała na zespół Ich Troje? Czy podoba jej się Flashlight, które wykonała Kasia Moś? Co sądzi o Michale Szpaku i Edycie Górniak? Przekonajcie się i obejrzycie wideo - na ESKA.pl

Roksana Węgiel według wielu osób jest na dobrej drodze, by osiągnąć międzynarodowy sukces. Przemawia za tym skromność, pokora i przede wszystkim głos, który urzekł europejską publiczność. Młoda wokalistka wygrała Konkurs Piosenki Eurowizji dla dzieci w 2018 roku piosenką Anyone I Want To Be. W tym roku konkurs dla najmłodszych piosenkarzy odbędzie w Gliwicach, a podczas całego wydarzenia w telewizji, Roxie będzie pełniła wyjątkową rolę. Wiedzą o tym twórcy kanału Junior Eurovision Song Contest, którzy poprosili 14-letnią gwiazdę o reakcję na niektóre z najwyżej ocenianych polskich piosenek Eurowizji. 

Roksana Wegiel ocenia Polaków na Eurowizji

Polska historyczny sukces zawdzięcza znakomitemu występowi Roksany Węgiel, ale również współautorom hitu Anyone I Want To Be. Za kilka lat, najwcześniej za dwa, zapewne dojdzie do sytuacji, kiedy to zwyciężczyni Eurowizji dla Dzieci, otrzyma propozycję reprezentowania naszego kraju podczas Konkursu Piosenki Eurowizji dla dorosłych. Na razie jednak otrzymała możliwość, a raczej poproszoną ją, o ocenę najwyżej sklasyfikowanych polskich uczestników legendarnego Konkursu. Na taki pomysł wpadli twórcy oficjalnego kanału Junior Eurovision Song Contest, który na YouTube śledzi ponad 320 tysięcy osób.

Poproszono Roksanę Węgiel, by oceniła eurowizyjne występy gwiazd w przedziale 1994-2017. Na początku nagrania polskiej gwieździe wyświetlono występ Kasi Kowalskiej z 1996 roku. Wówczas z piosenką Chcę znać swój grzech, zajęła 15. miejsce. Roxie nieco zszokowana wysoką skalą głosu Kowalskiej powiedziała: ooo! To jest dobre! Znam ją. To bardzo piękna piosenka. Drugim ocenianym utworem było Flashlight, Kasi Moś. O piosence, z którą Polska walczyła na Eurowizji w 2017 roku powiedziała: Uwielbiam ten utwór, bardzo, naprawdę. Kocham ją! Węgiel, wróciła wspomnieniem do 2014 roku, bo jak powiedziała: oglądałam wtedy Eurowizję w telewizji. Trzymała mocno kciuki za piosenkę My Słowianie od Cleo i Donatana. Uśmiechem na twarzy zareagowała, gdy na jej ekranie pojawiła się Cleo: Ona jest znakomitą osobą. To piosenka o naszej kulturze, lubię ją.

Wydaje się, że Roksana Węgiel nie do końca wiedziała, co powiedzieć o piosence i wykonaniu Ich Troje w 2003 roku. Wówczas Polska zajęła 7. miejsce. Bez wątpienia najbardziej zdumiewający był dla niej występ Michała Szpaka: On jest z mojego miasta rodzinnego. Spotkałam się z nim, jest naprawdę znakomity i piosenka Color of Your Life też. Równie pozytywnie zareagowała na Edytę Górniak, która zajęła najwyższą pozycję w historii startów Polski na Konkursie Piosenki Eurowizji dla dorosłych. Roksana Węgiel skwitowała całe nagranie słowami: Ona jest legendą!

Zobaczcie sami!

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze