Roksana Węgiel

i

Autor: East News / Piotr Matusewicz

Roksana Węgiel w nowej roli! Otrzyma niezwykle ważne zadanie na Eurowizji Junior 2019!

2019-08-23 11:08

Roksana Węgiel to niezwykła wokalistka, którą znamy z programu The Voice Kids. Dziewczyna jest zwyciężczynią pierwszej edycji muzycznego show. Roxie udało się również podbić serca świata i wygrać Eurowizję Junior 2018! W tym roku konkurs piosenki odbywać się będzie w Polsce, a ona wystąpi podczas niego w zupełnie nowej roli!

Roxie poznaliśmy już jako wrażliwą, niezwykłą i utalentowaną dziewczynę. Chętnie pomaga ona rozwijać talenty innym uzdolnionym dzieciakom. Wokalistka pojawi się w The Voice Kids 3! Na plan pojechała, by wesprzeć tych, którzy na scenę wyjdą dopiero po raz pierwszy w życiu. Roksana pomoże również w organizacji Eurowizji Junior 2019, która w tym roku odbędzie się w Polsce. Otrzymała bardzo ważne zadanie! Czym będzie się zajmować? 

Zobacz też: Oświadczenie na Instagramie - rok temu Polacy udostępniali je na FB, dziś robią to światowe gwiazdy!

Roksana Węgiel w nowej roli! Czym będzie zajmować się na Eurowizji Junior 2019? 

Tym razem zadaniem Roxi nie będzie tylko uświetnienie imprezy swoim wybitnym występem. Roksana otrzymała odpowiedzialną rolę... prowadzącej Eurowizje 2019! Dziewczyna wystąpi u boku Idy Nowakowskiej i Aleksandra Sikory! Jak sobie poradzi? Z pewnością będzie to dla niej duże wyzwanie, jednak jest już prawdziwą gwiazdą, która nie boi się występów publicznych i rozmów z innymi. Pomocne będzie również doświadczenie, jakie zdobyła jako uczestniczka zeszłorocznej edycji. Roksana świetnie zna jeżyk angielski, dlatego nie będzie miała najmniejszych problemów z porozumieniem się z tegorocznymi konkursowiczami.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE