The Voice of Poland, Kids, Senior - trenerzy i gwiazdy w wielkim quizie! Czy znają siebie nawzajem?

2019-08-22 14:13 A.D.
The Voice
Autor: facebook.com/thevoicekidstvp

The Voice of Poland, The Voice Kids i The Voice Senior to trzy niezwykłe muzyczne programy, które bawić będą w jesiennej ramówce widzów telewizji TVP2. W tych show każdy znajdzie coś dla siebie. Gwiazdy sprawdziły swoją wiedzę o innych w quizie, który poprowadził Tomasz Kammel! Jak im poszło? Dowiedzcie się na ESKA.pl!

The Voice of Poland, The Voice Kids i The Voice Senior, to trzy niezwykłe muzyczne programy, które od jesieni kolejno zagoszczą na ekranach naszych telewizorów. Będziemy mogli w nich podziwiać debiutujących wokalistów w każdym wieku, którzy pragną pokazać się światu i rozpocząć wielką karierę. 22 sierpnia ukazał się pierwszy, wspólny zwiastun dla wszystkich trzech produkcji. Gwiazdy wzięły w nim udział w niezwykłym teleturnieju! 

Zobacz też: Osoby spod tych znaków zodiaku są największymi szczęściarzami! Dotyczy to również ciebie?

The Voice łączy pokolenia - co zobaczymy w zwiastunie? 

Zwiastun The Voice pokazał, jak ważni powinniśmy być dla siebie! Specjalny quiz dla trenerów, prezenterów i prezenterów poprowadził Tomasz Kammel. Gwiazdy bez trudu odpowiadały na pytania z historii czy wiedzy ogólnej, gdy dotyczyło to zakresu ich zainteresowań. Problem pojawił się, gdy pytania zaczęły dotyczyć ich kolegów trenerów. Voice połączył pokolenia i zaprezentował to we wzruszającym zwiastunie. Możecie go zobaczyć poniżej. Wszystko wskazuje na to, że będą to wyjątkowe edycje! 

Najnowsze