Roksana Węgiel zamknęła mamę na balkonie! Niegrzeczna strona zwyciężczyni The Voice Kids

2019-01-27 19:38
Roksana Węgiel zamknęła mamę na balkonie! Niegrzeczna strona zwyciężczyni The Voice Kids
Autor: Fot. YouTube/ RoksanaWegielVEVO Roksana - scena z jej teledysku

Roksana Węgiel zdradziła kilka zabawnych faktów ze swojego życia. Dlaczego zamknęła mamę  na balkonie? Przeczytajcie więcej na ESKA.pl 

Roksana Węgiel to uczestniczka i zwyciężczyni pierwszej edycji The Voice Kids w Polsce! Edyta Górniak może mieć powody do dumy, jej mała podopieczna już zaczęła rozkręcać swoją karierę. Chociaż poświęca swój czas głównie muzyce, to w szkole radzi sobie całkiem nieźle. Grzeczna dziewczynka i utalentowana wokalistka ma jednak też swoją niezależną stronę. 

Roksana Węgiel z The Voice Kids - premiera teledysku do Żyj

Autor: brak danych

  The Voice Kids decyzją widzów wygrała Roksana Węgiel. W finale młoda wokalistka z drużyny Edyty Górniak zaprezentowała swój debiutancki singiel zatytułowany Żyj. Po wygranej w show nastolatka nie zwolniła tempa i od razu zaczęła pracę nad klipem.

Roksana Węgiel zamknęła mamę na balkonie! 

Zwyciężczyni The Voice Kids ciekawą historią podzieliła się z widzami i prowadzącymi Pytanie Na Śniadanie. Gdy była mniejsza nie była tak grzeczną dziewczynką jak teraz. Zdarzały jej się napady złości i potrafiła sobie nieźle poradzić i napsocić. Kiedy pewnego dnia mama wyłączyła jej telewizor, dziewczynka odczekała, aż ta wyjdzie na balkon rozwiesić pranie i... zamknęła ją na zewnątrz! Biedna mama piosenkarki czekała tam, aż jej mąż wróci z pracy, bo Roksana kategorycznie odmówiła wpuszczenia jej do domu. 

Roksana Węgiel - pierwszy teledysk

Roksana swoją finałowa piosenkę napisała sama, a miała tylko niewielką pomoc zarówno z muzyką jak i tekstem! Teraz możemy zobaczyć jej teledysk do utworu 'Żyj'. Wiele lat pracy opłaciło się. 13-latka daje z siebie wszystko i pewnie niebawem zobaczymy ją na koncertach w całej Polsce. Klip i rozmowę z Pytania Na Śniadanie możecie zobaczyć poniżej:  

Najnowsze