Ona by tak chciała - parodia. Obnaża prawdę o użytkownikach Instagrama?

2019-09-11 12:48 MK
Kabaret Czwarta Fala
Autor: YouTube / Kabaret Czwarta Fala

Utwór Ona by tak chciała to zdecydowanie jeden z największych hitów 2019 roku, a wykonujący go Ronnie Ferrari to prawdziwe objawienie internetu. Piosenka w rekordowym tempie zgromadziła ponad 40 milionów odtworzeń, a inni internetowi twórcy publikują na swoich kanałach jej covery oraz parodie. Na ESKA.pl znajdziecie jedną z najlepszych przeróbek, która w bardzo krótkim czasie podbiła sieć.

Ona by tak chciała - parodia utworu Ronniego Ferrariego przygotowana przez Kabaret Czwarta Fala to najlepsze, co dziś zobaczycie! Kawałek 19-latka z Włocławka w ekspresowym tempie podbił serca milionów internautów. W zaledwie półtora miesiąca, licznik pod klipem audio umieszczonym w serwisie YouTube wskazał ponad 45 milionów odsłon. To wynik, jakiego Ronniemu mogą pozazdrościć największe gwiazdy show-biznesu. Nie ma się zatem co dziwić, że na fali popularności singla, w sieci zaczęło pojawiać się mnóstwo jego coverów i parodii. Niektóre z nich są bardziej udane, inne mniej. Parodia od Kabaretu Czwarta Fala z pewnością należy jednak do tej pierwszej grupy.

Ona by tak chciała - parodia

Członkowie Kabaretu Czwarta Fala po raz kolejny wykazali się mistrzowskim wręcz poczuciem humoru. Twórcy postanowili zmodyfikować tekst Ronniego Ferarriego i opowiedzieć w zabawny sposób o życiu influencerów, a raczej osób dążących do tego, by osiągnąć popularność w sieci. - Ona by tak chciała lajków pełno, nawet wtedy, gdy się z hejtem zetkną - śpiewają Kamil Szpankowski i Mateusz Lewkowicz. W teledysku powstałym do utworu, chłopaki w prześmiewczy sposób pokazali, jak wygląda życie takiej osoby. Internauci są zachwyceni! - Całe życie internetowe zawarte w jednym kawałku. Brawo, cały zespole Kabaretu Czawarta Fala za pokazywanie całego kiczu z przymrużeniem oka! - piszą. Zobaczcie sami!

Najnowsze