Roksana Węgiel - tak zmieniał się głos artystki. Zaskakująca przemiana!

2019-10-08 16:11 MK
Roksana Węgiel
Autor: Karol Makurat/REPORTER

Każdy, kto choć raz słyszał utwór Roksany Węgiel, z pewnością przyzna, że jak na swój młody wiek, operuje ona niezwykle dojrzałą barwą głosu. Ten fakt na pewno przyczynił się do jej zwycięstwa w The Voice Kids, a następnie podczas Eurowizji Junior 2018. Fanklub Roxie opublikował w sieci nagranie, na którym widać, jak na przestrzeni lat zmieniał się głos tej artystki. Zobaczcie wideo już teraz na ESKA.pl.

Roksana Węgiel - głos nastoletniej artystki zachwycił nie tylko polską publiczność, ale również europejską, co poskutkowało zwycięstwem podczas zeszłorocznej edycji Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci w Mińsku. Wielu słuchaczy, którzy nie wiedzą, ile lat ma Roksana, twierdzą, że jest ona dużo starsza. Nie ma się co dziwić, w końcu młoda artystka operuje prawdziwie dojrzałą barwą głosu. Już podczas przesłuchań do The Voice Kids, Edyta Górniak wyznała, że nastolatka z Jasła ma wielki talent i nawet jej idolka - Beyonce, zapewne nie brzmiała tak dorośle w jej wieku.

Roksana Węgiel - metamorfoza

14-letnia wokalistka zaczęła śpiewać na długo przed swoim występem w telewizyjnym show. W sieci bez problemu można znaleźć nagrania z jej występów, między innymi ze szkoły. Fani Roksany Węgiel postanowili połączyć fragmenty poszczególnych wykonań i stworzyć wideo, na którym widać, jak zmienił się głos ich idolki. Pierwszy archiwalny zapis pochodzi z 2014 roku. Roxie miała wówczas dziewięć lat.

Fani docenili postęp, jaki Roksana Węgiel zrobiła od początku swojej przygody ze śpiewaniem. W komentarzach pod filmikiem można przeczytać między innymi, że wykonawczyni hitu Anyone I Want To Be urodziła się po to, by zachwycać głosem. Zobaczcie (i posłuchajcie!) sami, jaką metamorfozę przeszła Roxie w zaledwie pięć lat.

Najnowsze