Viki Gabor jak Roksana Węgiel? 'Nie chcę nikogo udawać. Chcę być sobą!' [WYWIAD]

2019-10-08 13:25 RW
Viki Gabor jak Roksana Węgiel? Nie chcę nikogo udawać. Chcę być sobą!
Autor: Universal Music Poland Viki Gabor jak Roksana Węgiel? "Nie chcę nikogo udawać. Chcę być sobą!"

Viki Gabor z piosenką Superhero będzie reprezentować Polskę, w czasie historycznego Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci, który odbędzie się w Gliwicach. O wyborze decydowało jury specjalnego wydania Szansy na sukces oraz telewidzowie. Jak zareagowała na ten utwór? Jak będzie wyglądał jej występ na Eurowizji Junior? Posłuchajcie rozmowy - na ESKA.pl

Viki Gabor na Eurowizji Junior 2019 powalczy o zwycięstwo śpiewając utwór pt. Superhero. Wszystko za sprawą faktu, że 12-letnia wokalistka wygrała specjalne wydanie Szansy na sukces. Wiktoria pojawiła się w naszym ESKOWYM studio i zdradziła, że emocje po tym sukcesie długo nie opadły. Trzeba było szybko skupić się na pracy, ponieważ do historycznego konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci pozostało coraz mniej czasu. Wydarzenie po raz pierwszy w Polsce odbędzie się już 24 listopada 2019. 

Viki Gabor jak Roksana Węgiel - wywiad

Droga Wiktorii Gabor w porównaniu z Roksaną Węgiel nie wygląda tak samo. Roxie wygrała The Voice of Kids i została wybrana bezpośrednio przez komisję Telewizji Polskiej. Viki natomiast pokonała innych uczestników w specjalnym wydaniu Szansy na Sukces. Obie wokalistki są do siebie porównywane, ponieważ w bardzo młodym wieku osiągnęły duży sukces. Czy Viki chce być porównywana do wykonawczyni hitu Anyone I Want To Be? W rozmowie z Michałem Hanczakiem z Radia ESKA, powiedziała:

Ja chcę być Viki! Chcę być sobą, nie chcę nikogo udawać, ale Roxie też jest super!

- powiedziała Viki Gabor. Zdradziła również, jak zareagowała na piosenkę Superhero:

Gdy go usłyszałam pierwszy raz, to się wzruszyłam. Myślę, że ma dużo emocji. Autorzy tej piosenki są super, bo ją napisali: Lanberry, Patryk Kumór i Dominik Buczkowski. Ona jest super i bardzo im za nią dziękuję!

Viki Gabor, zgodnie z zasadami finału, w odcinku Szansy na sukces, wykonała dwie piosenki: Zapamiętaj z repertuaru Blue Cafe oraz premierową kompozycję przygotowaną specjalnie z myślą o Eurowizji Junior: Superhero. Autorami utworu są Patryk Kumór i Lanberry, którzy napisali tekst do utworu Anyone I Want To Be - to właśnie z tym singlem Roksana Węgiel triumfowała na Eurowizji Junior rok temu, zapewniając Polsce historyczne zwycięstwo.

Cała rozmowa z Viki Gabor poniżej!

Po ogłoszeniu wyników Viki nie kryła wzruszenia oraz radości ze zwycięstwa. Podziękowała pozostałym uczestniczkom konkursu: Nikoli Fiedor i Gabrieli Katzer. Zaprosiła je na scenę, tym samym dając przykład zdrowej rywalizacji oraz przyjaźni, w myśl najnowszego singla: So come together, ‘cause together we are one.

Najnowsze