Roksana Węgiel dała show na Dominikanie! Relacja wideo z koncertu!

Roksana Węgiel na ESKA Odwołuje Zimę 2020
Autor: ESKA

Roksana Węgiel na muzycznej scenie podczas ESKA Odwołuje Zimę! Choć utalentowana wokalistka występowała na wielu scenach świata, to jednak pierwszy raz zaprezentowała się przed lokalną społecznością. To wydarzenie, którego nie możecie przegapić, dlatego też odpalcie relację wideo i poczujcie klimat lata już teraz - na ESKA.pl!

Roksana Węgiel w swoim dorobku ma mnóstwo sukcesów. Zaczęło się wszystko od wygrania pierwszej edycji The Voice Kids i historycznego zwycięstwa Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci w 2018 roku. Nagrała kilka singli, które pokryły się specjalnymi wyróżnieniami za sprzedaż. Artystka występowała na wielu scenach świata m.in. w Izraelu, jednak na Dominikanie, ani w żadnym innym rajskim miejscu jeszcze nie koncertowała. Specjalnie dla czytelników ESKA.pl i słuchaczy Radia ESKA zrobiła to po raz pierwszy, co zresztą dla niej samej było ważnym wydarzeniem w życiu.

Relacja wideo z koncertu Roksany Węgiel na ESKA Odwołuje Zimę - Dominikana 2020 na ESKA.pl!

Roksana Węgiel - koncert na Dominikanie

Roksana Węgiel na Dominikanie bawi się doskonale. Młoda artystka podczas ESKA Odwołuje Zimę dba również o dobrą atmosferę i rozrywkę. Jednym z ważniejszych punktów naszej tropikalnej wizyty w tym malowniczym miejscu był właśnie koncert na żywo! Roxie zaśpiewała hity, które pozwoliły jej wypłynąć na szerokie wody i jej kariera nabrała szaleńczego tempa. Nie zabrakło utworu Lay Low, Dobrze jest jak jest, a także eurowizyjnego Anyone I Want To Be.

Dodatkowo możecie zobaczyć próbę Roksany przed koncertem na Dominikanie.

Najnowsze