Słońce, zabawa i energia! Gwiazdy opowiadają o tym, co dzieje się na Dominikanie!

2020-02-26 10:31
Słońce, zabawa, energia i gwiazdy! Gwiazdy opowiadają o tym, co dzieje się na Dominikanie!
Autor: ESKA Słońce, zabawa, energia i gwiazdy! Gwiazdy opowiadają o tym, co dzieje się na Dominikanie!

Słońce, błękitne niebo, palmy, piękne plaże - a w tym wszystkim słuchacze Radia ESKA! Przygoda życia dla wielu osób właśnie się rozpoczęła! Co się dzieje na Dominikanie? Jak wolny czas spędzają nasze gwiazdy? Zobaczcie sami oglądając wideo - na ESKA.pl!

ESKA Odwołuje Zimę 2020, a wszystko po to, by w Polsce zrobiło się dużo cieplej! Za nami pierwsze godziny na słonecznej Dominikanie i jak przyznają słuchacze Radia ESKA - to jedno z najpiękniejszych miejsc na ziemi. Trzeba podkreślić jednak to, że w najbliższych dniach będzie to także najważniejsze miejsce na mapie świata, ponieważ to właśnie tu odbędą się wyjątkowe historie, o których jako pierwsi dowiecie się z ESKA.pl. Wylądowaliśmy na Dominikanie po godzinie 23:00 czasu lokalnego. Po 11-godzinnym locie jedni zdecydowali się odpocząć i zregenerować siły w hotelu, a drudzy postanowili przedłużyć sobie wieczór. Lokalna społeczność jest bardzo otwarta i ciekawa naszej kultury. 

Co aktualnie się dzieje na Dominikanie? Każdego dnia na ESKA.pl, znajdziecie relację, za sprawą której wysyłamy do Polski dużo pozytywnej energii!

Roksana Węgiel, Damian Kordas, Myku z Suchara Codziennego, to tylko część gwiazd, które odwołują zimę z Radiem ESKA. Co wydarzy się 26 lutego? Przed nami muzyczna niespodzianka w Copa Cabana Theatre, a także impreza White Party w basenie! Relacja prosto z Dominikany na ESKA.pl w nocy z 26 na 27 lutego!

Najnowsze