Roksana Węgiel pokazuje swój pokój. Tak mieszka młoda gwiazda!

2020-02-26 9:43
Roksana Węgiel na Dominikanie zdradza kulisy. Tak wygląda jej pokój!
Autor: ESKA Roksana Węgiel na Dominikanie zdradza kulisy. Tak wygląda jej pokój!

Widok na palmy czy morze? Pojedyncze czy podwójne łóżko? Roksana Węgiel oprowadziła nas po swoim pokoju i pokazała, jak spędzi najbliższe dni. Jak wygląda pokój gwiazdy na ESKA Odwołuje Zimę? Przekonajcie się oglądając wideo - na ESKA.pl!?

Roksana Węgiel ładuje akumulator spędzając czas na słonecznej Dominikanie. Razem z słuchaczami Radia ESKA wysyła w stronę Polski dużo ciepła i ogromną moc pozytywnej energii. Z pewnością są to chwile, których młoda wokalistka nie zapomni na bardzo długo, a tym bardziej biorąc pod uwagę gorące i malownicze widoki. Roksana Węgiel relaksuje się spędzając czas na plaży, w hotelowym basenie, a także spacerując i poznając lokalną społeczność. Z myślą o wiernych fanach, wykonawczyni hitu Anyone I Want To Be postanowiła ujawnić ten szczegół i pokazać, jak wygląda jej pokój. Zastanawiacie się, jak mieszka Roksana Węgiel? Zobaczcie w wideo poniżej.

ESKA Odwołuje Zimę 2020 - co się dzieje?

Roksana Węgiel to jedna z gwiazd ESKA Odwołuje Zimę. 26 lutego na ESKA.pl zobaczycie transmisję z ekskluzywnego i jedynego w swoim rodzaju koncertu wokalistki, a także zakulisowe materiały. Znajdziecie je tylko u nas!

Najnowsze