Roksana Węgiel popłakała się na treningu. Presja jest za duża? [WIDEO]

Roksana Węgiel popłakała się na treningu. Presja jest za duża? [WIDEO]
Autor: TVP Roksana Węgiel popłakała się na treningu. Presja jest za duża? [WIDEO]

Agustin mnie przejrzał... - wyznała podczas przygotowań do piątkowego odcinka tanecznego show młoda wokalistka. Zobaczcie wzruszający moment już teraz - na ESKA.pl.

Roksana Węgiel płakała w czasie treningu Dance Dance Dance. To już drugi raz, kiedy wokalistka wylewa łzy. Wcześniej Roxie płakała po ostrej ocenie Agustina Egurroli.  Młoda artystka i jej przyjaciółka Oliwia Górniak to najmłodsze uczestniczki trzeciej edycji tanecznego show TVP2. Podczas poprzednich odcinków nastolatki udowodniły, że potrafią wytańczyć nawet najtrudniejsze choreografie. Tym samym trenerzy podnieśli poprzeczkę w stosunku do ich występów. Ida Nowakowska, Agustin Egurrola i Joanna Jędrzejczyk wierzą, że dziewczyny nie odkryły jeszcze wszystkich kart i mają szansę zawładnąć sceną Dance Dance Dance. 

Joanna Jędrzejczyk w Dance Dance Dance - osoba z produkcji ujawnia kulisy współpracy [TYLKO U NAS]

Roksana Węgiel popłakała się na treningach do Dance Dance Dance. Zobaczcie wideo

Roksana Węgiel płacze - co się stało?

Podczas przygotowań do piątkowego odcinka programu Roksana Węgiel nie była w stanie powstrzymać emocji i popłakała się w towarzystwie Agustina Egurroli, co już teraz możecie zobaczyć w naszym wideo powyżej. 

Wiem, że każdy mój występ publiczny wiąże się z oceną ludzi. Więc czuję się oceniania... - wyznała Roksana Węgiel podczas spotkania z jurorem Dance Dance Dance. 

Musisz mieć swoje marzenia i odwagę, żeby je mówić. Nie możesz się bać krytyki - zaczął wyjaśniać Agustin Egurrola. 

Agustin przejrzał mnie - skomentowała słowa jurora nastolatka a w jej oczach pojawiły się łzy.  

Roksi, jesteś taka zdolna... - powiedział Agustin po czym przytulił płaczącą wokalistkę. 

Nowy juror i główny choreograf tanecznego show wyjaśnił dlaczego chce, aby Roksana przestała przejmować się krytyką. Musimy pokazać jej, że to nie jest czas na niepewność. To jest moment na zaistnienie w „Dance Dance Dance”. Potrzebujemy, żeby była silna, pewna siebie... - ocenił juror. 

Czy mimo chwili słabości na treningach Roksana zachwyci Idę Nowakowską, Joannę Jędrzejczyk i Agustina Egurrolę? Dowiemy się 9 kwietnia 2021 o godzinie 20:35 w TVP2. 

Najnowsze