Roksana Węgiel - piosenka Anyone I Want To Be w akustycznej wersji. Lepsza od oryginału?

2019-10-08 18:16 MK
Roksana Węgiel
Autor: MARCIN WZIONTEK / SUPER EXPRESS

Rok 2019 z pewnością należy do Roksany Węgiel. W czerwcu młoda wokalistka wydała swój debiutancki album, już niedługo poprowadzi kolejną edycję Eurowizji Junior, a obecnie koncertuje w ramach pierwszej trasy nazwanej The X Tour Roxie. Podczas swoich występów, wokalistka śpiewa wszystkie utwory z płyty oraz cover zespołu Queen. Jednym z najpiękniejszych momentów show jest akustyczna wersja hitu Anyone I Want To Be. Zobacz wideo na ESKA.pl.

Roksana Węgiel - Anyone I Want To Be to najbardziej uznana piosenka w repertuarze nastolatki z Jasła. To właśnie ona podbiła serca europejskich słuchaczy i umożliwiła jej zajęcie pierwszego miejsca w prestiżowym Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci w Mińsku. Dzięki temu spektakularnemu zwycięstwu, kolejna edycja imprezy Eurowizja Junior odbędzie się w naszym kraju. Hit Roksany Węgiel cechuje się szybkim tempem i niezaprzeczalną przebojowością. Wyruszając w trasę The X Tour Roxie, gwiazda postanowiła zaskoczyć fanów i wykonać go w odmienionej wersji.

Roksana Węgiel - Anyone I Want To Be w wersji akustycznej

Pierwsze tournee Roksany rozpoczęło się 4 października 2019 roku w Poznaniu. Idolka młodzieży w całym kraju śpiewa na swoich koncertach materiał pochodzący z jej debiutanckiego albumu Roksana Węgiel. Fani, którzy zdecydowali się na zakup wejściówki, mogą zatem usłyszeć na żywo takie przeboje jak Dobrze Jest, Jak Jest czy Lay Low. Nie mogło zabraknąć też Anyone I Want To Be, czyli kawałka, który uczynił z Roxie wielką gwiazdę.

Takiej wersji przeboju nastolatki jednak nikt się nie spodziewał! Roksana Węgiel zaskoczyła zgromadzonych wielbicieli wersją akustyczną Anyone I Want To Be. Trzeba przyznać, że w takiej odsłonie, Roxie ma jeszcze większe szanse na pokazanie swoich umiejętności wokalnych. Sądząc po reakcji publiczności, różna od oryginału wersja również przypadła im do gustu. Posłuchajcie niezwykłego wykonania poniżej.

Najnowsze