Roksana Węgiel o tym jeszcze nie mówiła. Rodzice sprowadzają ją na ziemię

Roksana Węgiel
Autor: ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Roksana Węgiel czasami przesadza? W ostatnim odcinku Dance Dance Dance gwiazda zdradziła, że czasami jej rodzicie musieli sprowadzić ją na ziemie! Co takiego wyznała fanom popularna wokalistka? Zobaczcie sami!

Roksana Węgiel bez wątpienia jest jedną z bardziej popularnych wokalistek młodego pokolenia, jednak ostatnimi czasy, gwiazda pokazała się światu również z zupełnie innej strony. Okazuje się, że słynna Roxie Węgiel poza śpiewem ma jeszcze dryg do tańca! Piosenkarka odkąd wzięła udział w najnowszej edycji programu Dance Dance Dance nie przestaje zachwycać swoich fanów. Z każdą kolejną choreografią radzi sobie coraz lepiej, a kolejne piosenki, do których występuje z odcinka na odcinek pasują do jej osobowości jak ulał. Roksana Węgiel ma ogromne szansę na wygraną tegorocznej edycji Dance Dance Dance, jednak mimo wszystko czasami ktoś musi sprowadzić ją na ziemię.

Wokalistka ma przy sobie wspaniałych rodziców, którzy dobrze wiedzą, jak pokierować karierą córki, tak aby w późniejszym czasie wyszła ona na tym jak najlepiej. Kariera i ciągle bycie w świetle reflektorów to wcale nie jest taka prosta sprawa. Dobre rady i trzymanie kariery w ryzach to podstawa, aby być w tym samym miejscu lub nawet dojść z czasem do jeszcze bardziej spektakularnych sukcesów.

Roxie Węgiel przesadziła?

Roxie Węgiel w najnowszym odcinku Dance Dance Dance zdradziła fanom pewien szczegół. - Rodzice mnie sprowadzają na ziemie. Bardzo pilnują tego, żebym ja pozostała sobą. Oni trzymają mnie przy ziemi mocno. - wyznała Roxie Węgiel. 

Roksana Węgiel popłakała się na treningach do Dance Dance Dance. Zobaczcie wideo
Najnowsze