Dance Dance Dance 2021 - piosenki w 3. odcinku. Do czego zatańczyli uczestnicy?

2021-04-08 16:33 Adrian Rybak
Dance Dance Dance 3 - JURORZY
Autor: Natasza Młudzik / TVP

Dance Dance Dance to aktualnie jeden z najchętniej oglądanych programów rozrywkowych w Polsce. Od dwóch odcinków Polacy mogą śledzić niesamowite choreografie w wykonaniu gwiazd. W nadchodzącym show nie zabraknie kolejnych ciekawych występów, a te zostaną wykonane w rytm prawdziwych hitów. Jakie piosenki pojawią się w 3. odcinku?

Dance Dance Dance zachwyca nie tylko niesamowitymi choreografiami i scenografiami, ale także piosenkami, które można usłyszeć. W 3. odcinku gwiazdy zatańczą w rytm przebojów, które wszyscy znamy. Ola i Damian wykonają choreografię do Footloose Blake'a Sheltona. These boots are made for walkin' Jessici Simpson to piosenka, do której zatańczą Ania i Staszek. Roxi i Olivia ruszą w rytm Temperature Seana Paula. Gosia i Robert dostali piosenkę You're the one that I want Johna Travolty i Olvii Newton-John. Z kolei podczas występu Marty i Pawła usłyszymy Murder on the dancefloor Sophie Elis-Bextor. Jak w każdym odcinku nie zabraknie też występów solowych. Kto pokaże samodzielną choreografię oraz do czego zatańczą?

Roksana Węgiel popłakała się na treningach do Dance Dance Dance. Zobaczcie wideo

Dance Dance Dance - występy solowe. Piosenki

W 3. odcinku Ola będzie chciała oczarować jurorów i widzów występem do piosenki z filmu Burleska. Zatańczy do Show me how you burlesque Christiny Aguilery. Gosia pokaże swoje umiejętności przy piosence SAX Fleur East. Paweł ma za zadanie wykonanie choreografii do utworu Willa Smitha pt. Miami. Podczas występu Staszka słychać będzie Juicy Wiggle Redfoo. Roksana Węgiel zatańczy do mixu aż trzech utworów Rihanny - Don't stop the music, We found love oraz Where have you been.

Dance Dance Dance 3 - kiedy i gdzie oglądać, ile odcinków, jury, prowadzący

Polską wersję programu Dance Dance Dance można oglądać na antenie TVP2. Odcinki emitowane są w piątki o godzinie 20:35. Program składa się jedynie z ośmiu odcinków. W trzeciej edycji w jury zasiadli Joanna Jędrzejczyk, Agustin Egurrola oraz Ida Nowakowska. Show prowadzą Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora.

Najnowsze