Dance Dance Dance

i

Autor: TVP

Dance Dance Dance 3 - FINAŁ 15.05. Co będzie się działo w ostatnim odcinku?

2021-05-13 12:42

Dance Dance Dance to rozrywkowe show uwielbiane przez wielu Polaków. Niestety wielkimi krokami zbliża się koniec trzeciej edycji. Na widzów czeka finałowy odcinek, podczas którego w końcu poznają zwycięzcę. Kto nim zostanie? Co będzie działo się w finale 15 maja? O szczegółach przeczytacie poniżej.

Dance Dance Dance 3 - FINAŁ 15.05. Co będzie się działo? Ostatni odcinek roztańczonego show zbliża się wielkimi krokami. Już w sobotni wieczór 15 maja poznamy zwycięski duet trzeciego sezonu. Emocje są niesamowite i towarzyszą nie tylko uczestnikom tanecznego show, ale także widzom. Przypomnijmy, że w połowie marca 2021 roku, wystartowała trzecia odsłona Dance Dance Dance. Od samego początku sporo się działo, nie tylko ze względu na niecodzienne choreografie, ale także oceny jurorów, które wywoływały burzę w sieci i łzy wśród gwiazd. Dwunastu uczestników, sześć par, a o pierwsze miejsce będą walczyły tylko dwa duety. W finałowym odcinku widzowie przed telewizorami będą mieli okazję zobaczyć zwyciężczynię The Voice Kids - Roksanę Węgiel i jej przyjaciółkę Oliwię Górniak, a także Anię Matysiak i Stanisława Karpiel-Bułecka.

Półfinał Dance Dance Dance 3 przerósł uczestników

Dance Dance Dance 3 - FINAŁ 15.05

Co będzie się działo w finałowym odcinku Dance Dance Dance 3? To oczywiście tajemnica, ponieważ producenci programu chcą za każdym razem zaskakiwać telewidzów. Nie da się jednak ukryć, że czeka ich jak zawsze sporo emocji i muzycznych wrażeń! Jak wiadomo w finale zmierzą się ze sobą dwie pary - Roksana Węgiel i Oliwia Górniak, a także Ania Matysiak i Stanisław Karpiel-Bułecka. Oprócz tego każdy zastanawia się czy jedna z jurorek - Ida Nowakowska, będzie obecna na finale na żywo. Przypomnijmy, że uwielbiana przez widzów jurorka niedawno została mamą. Czy w takim razie zobaczymy ją w ostatnim odcinku? Pierwsza część finału została nagrana już jakiś czas temu, dlatego widzowie na pewno zobaczą Idę na fotelu jurorskim. Co w takim razie z częścią na żywo? Tancerka zapowiadała już nie raz, że po ciąży chce być aktywna zawodowo, lecz to czy pojawi się w finale Dance Dance Dance, okaże się już niebawem!

Co ciekawe, od samego początku show faworytką była Roksana Węgiel. Czy to właśnie ona zajmie pierwsze miejsce? Tego dowiemy się już w najbliższą sobotę 15 maja. Start Dance Dance Dance 3 o godzinie 20:00.

Sonda
Kto wygra trzecią edycję programu "Dance Dance Dance"?