Dance Dance Dance 3 - FINAŁ 15.05. Co będzie się działo w ostatnim odcinku?

2021-05-13 12:42
Dance Dance Dance
Autor: TVP

Dance Dance Dance to rozrywkowe show uwielbiane przez wielu Polaków. Niestety wielkimi krokami zbliża się koniec trzeciej edycji. Na widzów czeka finałowy odcinek, podczas którego w końcu poznają zwycięzcę. Kto nim zostanie? Co będzie działo się w finale 15 maja? O szczegółach przeczytacie poniżej.

Dance Dance Dance 3 - FINAŁ 15.05. Co będzie się działo? Ostatni odcinek roztańczonego show zbliża się wielkimi krokami. Już w sobotni wieczór 15 maja poznamy zwycięski duet trzeciego sezonu. Emocje są niesamowite i towarzyszą nie tylko uczestnikom tanecznego show, ale także widzom. Przypomnijmy, że w połowie marca 2021 roku, wystartowała trzecia odsłona Dance Dance Dance. Od samego początku sporo się działo, nie tylko ze względu na niecodzienne choreografie, ale także oceny jurorów, które wywoływały burzę w sieci i łzy wśród gwiazd. Dwunastu uczestników, sześć par, a o pierwsze miejsce będą walczyły tylko dwa duety. W finałowym odcinku widzowie przed telewizorami będą mieli okazję zobaczyć zwyciężczynię The Voice Kids - Roksanę Węgiel i jej przyjaciółkę Oliwię Górniak, a także Anię Matysiak i Stanisława Karpiel-Bułecka.

Półfinał Dance Dance Dance 3 przerósł uczestników

Dance Dance Dance 3 - FINAŁ 15.05

Co będzie się działo w finałowym odcinku Dance Dance Dance 3? To oczywiście tajemnica, ponieważ producenci programu chcą za każdym razem zaskakiwać telewidzów. Nie da się jednak ukryć, że czeka ich jak zawsze sporo emocji i muzycznych wrażeń! Jak wiadomo w finale zmierzą się ze sobą dwie pary - Roksana Węgiel i Oliwia Górniak, a także Ania Matysiak i Stanisław Karpiel-Bułecka. Oprócz tego każdy zastanawia się czy jedna z jurorek - Ida Nowakowska, będzie obecna na finale na żywo. Przypomnijmy, że uwielbiana przez widzów jurorka niedawno została mamą. Czy w takim razie zobaczymy ją w ostatnim odcinku? Pierwsza część finału została nagrana już jakiś czas temu, dlatego widzowie na pewno zobaczą Idę na fotelu jurorskim. Co w takim razie z częścią na żywo? Tancerka zapowiadała już nie raz, że po ciąży chce być aktywna zawodowo, lecz to czy pojawi się w finale Dance Dance Dance, okaże się już niebawem!

Co ciekawe, od samego początku show faworytką była Roksana Węgiel. Czy to właśnie ona zajmie pierwsze miejsce? Tego dowiemy się już w najbliższą sobotę 15 maja. Start Dance Dance Dance 3 o godzinie 20:00.

Sonda
Kto wygra trzecią edycję programu "Dance Dance Dance"?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze