The Voice Kids 4 - Jurorzy

i

Autor: Natasza Młudzik / TVP

The Voice Kids 5 - castingi ruszyły! Do której drużyny nadawałbyś się najbardziej? QUIZ

2021-05-12 14:50

Niedawno ruszyły castingi do piątej edycji najbardziej rozśpiewanego show w Polsce, czyli do The Voice Kids. Wiele młodych osób marzy, aby przejść je pozytywnie, a następnie stać się wielką i cenioną gwiazdą. Zastanawiałeś się kiedyś, do której drużyny nadawałbyś się najbardziej? Nie czekaj ani chwili dłużej i rozwiąż nasz quiz!

The Voice Kids to uwielbiane muzyczne show przez wielu Polaków. To właśnie tam można spojrzeć na młode talenty, a następnie delektować się ich talentem. Dzięki The Voice Kids branża muzyczna powiększyła sie o naprawdę ciekawych artystów - między innymi Viki Gabor, Roxie Węgiel, Marcina Maciejczaka, Alę Tracz, Zuzę Jabłońską, Anikę Dąbrowską czy też Carlę Fernandes. Teraz okazuje się, że kolejna, piąta edycja nadchodzi wielkimi krokami! Wystartowały castingi online, do których mogą zgłaszać się uzdolnione muzycznie dzieci i młodzież w wieku od 8 do 14 lat. Ważne jest to, że zgłoszenie muszą wypełnić wyłącznie rodzice, bądź opiekunowie prawni danego uczestnika castingu, w innym wypadku zgłoszenia nie będą rozpatrywane. Jak zgłosić się do The Voice Kids 5? To banalnie proste. Wystarczy wejść na stronę www.voicecasting.pl i wypełnić krótką ankietę dostępną na stronie oraz załączyć materiał wideo z nagranymi, własnymi utworami.

Zastanawiałeś się kiedykolwiek, co by było gdybyś dostał się do The Voice Kids? Do której drużyny i do którego trenera nadawałbyś się najbardziej? Poniżej czeka na Ciebie quiz, który może rozwiać Twoje wszystkie wątpliwości!

The Voice Kids. Ten wykon rozłożył Kwiatkowskiego na łopatki

The Voice Kids - do której drużyny pasujesz najbardziej?

Pytanie 1 z 4
Kto jest Twoim ulubionym trenerem?