Roksana Węgiel i Ola Nowak

i

Autor: TRICOLORS/East News, Kamil Piklikiewicz/East News

Roksana Węgiel czy Ola Nowak? Która gwiazda ma większe szanse na wygranie Dance Dance Dance?

2021-03-16 8:37

Wiosenna edycja Dance Dance Dance nadchodzi wielkimi krokami. Już niebawem będziemy świadkami wyjątkowych występów gwiazd, które pokażą swoje umiejętności na parkiecie. Choć w trzeciej odsłonie show wystąpi aż 12 osób, to największe zainteresowanie wzbudza Roksana Węgiel i Ola Nowak. Która z nich ma większe szansę na wygraną? Internauci mają już swój typ!

Roksana Węgiel czy Ola Nowak? Która gwiazda ma większe szanse na wygranie Dance Dance Dance? To ciekawi wiele osób. Wiosenna edycja roztańczonego show Telewizyjnej Dwójki zbliża się wielkimi krokami. Już lada moment będziemy świadkami, jak gwiazdy z różnych branży radzą sobie na parkiecie. Sześć duetów powalczy o pierwsze miejsce, a w dodatku każdy z nich będzie świetnie się bawić. Na widzów czekają zatem nie tylko ogromne emocje czy ciekawe widowisko, ale także barwne charakteryzacje i dobre brzmienia. Choć w nowej edycji wystąpi 12 osób, to internauci już wybrali swoich faworytów. Najwięcej mówi się o Roksanie Węgiel, zwyciężczyni The Voice Kids i Eurowizji Junior 2018, ale także o influencerce Oli Nowak. Która z dziewczyn ma większą szansę na wygraną tanecznego show?

Piosenki, których słuchał kiedyś każdy. To wciąż hity

Dance Dance Dance 3 - kto jest faworytem?

Pierwszą edycję tanecznego show Dance Dance Dance wygrał duet z Rodzinki.pl - Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski. Drugą natomiast YouTuberzy - Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz. Kto będzie następny i powtórzy ich sukces? Każdy uczestnik z pewnością ma ogromną smykałkę do tańca. Najwięcej mówi się jednak o Roksanie Węgiel, która wykorzystuje taniec między innymi podczas swoich występów. Podobnie jest również z Olą Nowak, która nie tylko daje czasu na Instagramie, ale także świetnie tańczy na TikToku. Która z nich ma większe szanse na wygraną show? Ciężko stwierdzić, jednak w komentarzach na profilu @badzmyrazem.tvp internauci pokazują komu kibicują najbardziej. Mowa oczywiście o Roxie i jej tanecznej partnerce Oliwii Górniak. A Wy komu kibicujecie? Koniecznie dajcie znać w sondzie poniżej.

Sonda
Dance Dance Dance - kto wygra trzecią edycję?