Roger Salla

i

Autor: TRICOLORS/East News

Roger Salla - kim jest były piłkarz? Sportowiec i biznesmen w jednym!

2023-03-17 15:10

Roger Salla jest nie tylko biznesmenem odnoszącym ogromne sukcesy. Mężczyzna ma za sobą udaną karierę sportowca. Wraz z jego debiutem w High League internauci zaczynają poszukiwać informacji na jego temat. Kim jest jego ojciec? Skąd pochodzi? Mamy dla Was najważniejsze informacje na temat tego zawodnika!

Roger Salla - wiek, ojciec, wzrost, piłkarz, żona, pochodzenie. Kim jest zawodnik High League? Mężczyzna od wielu lat odnosi ogromne sukcesy w swoim życiu zawodowym. Wcześniej było to związane ze sportem, teraz natomiast zajmuje się biznesem. Mąż znanej, polskiej modelki na co dzień zajmuje stanowisko wiceprezesa w firmie, która zajmuje się świadczeniem usług finansowych. Wraz z jego debiutem na szóstej gali High League internauci zaczęli poszukiwać informacji na jego temat. Zastanawiają się ile ma lat, kim jest jego ojciec oraz skąd pochodzi. Zebraliśmy dla Was garść najważniejszych danych na jego temat!

ZOBACZ TAKŻE: Karolina Pisarek - ślub, wiek, mąż, wzrost, zarobki, rodzice, związki, taniec. Kim jest?

High League 6 - konferencja z 13 marca

Roger Salla - wiek

Ile lat ma Roger Salla? Mężczyzna urodził się 9 czerwca 1993 roku. Oznacza to, że w 2023 będzie on obchodził swoje 30. urodziny.

Roger Salla - ojciec

Ojcem byłego sportowca jest Marek Salla - znany biznesmen. Razem ze swoim synem zarządzają firmą Global Primex, która zajmuje się usługami finansowymi w branży e-commerce. To jeden z najbogatszych Polaków.

Roger Salla - wzrost

Roger Salla jest wysokim mężczyzną. Mierzy on aż 185 cm wzrostu!

ZOBACZ TAKŻE: High League 6 - KARTA WALK, WALKI, ZAWODNICY. Kto walczy na High League 2023?

Roger Salla - piłkarz

Roger Salla ma za sobą karierę piłkarską. Mężczyzna grał w niemieckich klubach. Był członkiem juniorskich drużyn VfL Obereiseshen oraz SV Leingarten. Choć odnosił sukcesy na boisku, zrezygnował ze swojej pasji.

Roger Salla - żona

Żoną Rogera jest polska modelka - Karolina Pisarek. Para wzięła ślub w 2022 roku. O tym wydarzeniu było naprawdę głośno w mediach!

Roger Salla - pochodzenie

Pochodzenie Rogera jest poddawane wątpliwościom przez internautów. Część osób twierdzi, że jego ojciec jest Polakiem, inni natomiast wspominają o jego niemieckich korzeniach. Choć nie ma pewności, która wersja jest prawdziwa, wiadomo, że młody Salla wychowywał się w Niemczech.

Sonda
High League 6 - która walka jest najciekawsza?