Karolina Pisarek - ślub, wiek, mąż, wzrost, zarobki, rodzice, związki, taniec. Kim jest?

2022-09-26 14:34

Karolina Pisarek zachwyca urodą i inspiruje młodych ludzi do walki o swoje marzenia. Jedna z najpopularniejszych gwiazd młodego pokolenia ma na koncie sukcesy, jeśli chodzi o świat telewizji, ale w szczególności świat modelingu. Kim jest Karolina Pisarek? Czym dokładnie zajmuje się piękna dziewczyna? Ile ma wzrostu i kim jest jej mąż? Przekonajcie się i poznajcie ją bliżej już teraz.

Spis treści

  1. Karolina Pisarek - ślub
  2. Karolina Pisarek - wiek
  3. Karolina Pisarek - mąż
  4. Karolina Pisarek - wzrost
  5. Karolina Pisarek - zarobki
  6. Karolina Pisarek - rodzice
  7. Karolina Pisarek - kim jest?

Karolina Pisarek - ślub, wiek, mąż, wzrost, zarobki, rodzice, związki, taniec, czyli najważniejsze kwestie związane z popularną influencerką, która nie boi się nowych wyzwań. Kim jest Karolina Pisarek? Jej popularność to zasługa wieloletniej pracy, wytrwałości, ale i nienagannej urody. Celebrytka karierę medialną rozpoczęła w 2015 biorąc udział w piątej edycji programu telewizyjnego Top Model. Zajęła wysokie, drugie miejsce przegrywając jedynie z Radkiem Pestką. Brała udział w sesjach zdjęciowych dla topowych magazynów, a ponadto pracowała z cenionymi domami mody. Telewizyjna przygoda zakończyła się sukcesem w 2020 roku. Wygrała drugą edycję programu Ameryka Express emitowanego na antenie TVN. Karolina Pisarek próbowała także swoich sił w Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Ma także za sobą rolę w filmach, 365 dni: Ten Dzień oraz Kolejne 365 dni, gdzie wciela się w postać Amelii. Jesienią 2022 można oglądać ją na ekranach telewizorów za sprawą programu Taniec z Gwiazdami. Tworzy parę z Michałem Bartkiewiczem.

Karolina Pisarek - ślub

Karolina Pisarek wzięła ślub 10 czerwca 2022. Sakramentalne "tak" powiedziała patrząc w oczy Rogerowi Salla. Serwis Pudelek ujawnił dzień przed ceremonią, że odbędzie się ona w kompleksie Pałac i Folwark Łochów, który znajduje się 80 kilometrów od Warszawy.

Karolina Pisarek - wiek

Wiek Karoliny Pisarek ciekawi wiele osób. Ile lat ma popularna modelka? Urodziła się 16 sierpnia 1997 roku. Oznacza to, że w 2022 roku obchodziła 25. urodziny.

Karolina Pisarek - mąż

Karolina Pisarek pod koniec 2019 roku rozstała się z Danielem Kenji Matsunagą, który pochodzi z Brazylii. Z modelem żyła w związku na odległość. Później była w związku, również z Brazylijczykiem, Jaime Camarą. To 39-letni kierowca wyścigowy, który w przeszłości brał udział w wyścigach IndyCar. Obecnie planuje wspólną przyszłość z Rogerem Salla, wiceprezesem firmy zajmującej się usługami finansowymi w branży e-commerce. Karolina Pisarek i Roger Salla zaręczyli się na Malediwach.

Karolina Pisarek w bikini chodzi po ogródku. Internauci ocenili odważną sesję

Twoja Twarz Brzmi Znajomo - Karolina Pisarek jako Young Leosia

Karolina Pisarek - wzrost

Karolina Pisarek ma 170 centymetrów wzrostu.

Karolina Pisarek - zarobki

Zarobki Karoliny Pisarek to kwestia owiana tajemnicą. Można się jednak domyślać, że jest to całkiem pokaźna suma. W 2019 roku media w Polsce informowały o tym, że modelka ma już na swoim koncie milion złotych. Wydaje się, że kwotę te pomnożyła, ponieważ niedawno kupiła samochód Audi R8 wart około milion złotych. Mówi się, że posiada także wartą kilka milionów willę zagranicą.

Karolina Pisarek - rodzice

Karolina Pisarek jest córką Moniki i Jacka Pisarków.

Karolina Pisarek - kim jest?

Kim jest Karolina Pisarek? Modelka urodziła się w Szczecinku a na ekranach telewizorów zadebiutowała za sprawą Top Model. Karolina, to finalistka 5. edycji tego programu. Nie zdobyła głównej nagrody, zajęła 2. miejsce, ale mimo to oglądać można ją było na okładkach popularnych magazynów. ma starszą siostrę. W 2015 roku  drzwi do kariery modelingu otworzyły się bardzo szeroko. Karolina Pisarek w 2018 i 2019 roku znalazła się w zestawieniu najpiękniejszych twarzy świata wg TC Candler i Independent Critics. Karolina Pisarek od zawsze uwielbiała uprawiać sport. Niegdyś grała w siatkówkę, ale pasją była również koszykówka. 

Karolina Pisarek będzie miała specjalne względy w Tańcu z Gwiazdami? Chce uniknąć stresu

Sonda
Czy Karolina Pisarek i Michał Bartkowiak zwyciężą w Tańcy z Gwiazdami?