Rina Sawayama

i

Autor: materiały prasowe

Rina Sawayama w Polsce 2023. Gdzie i kiedy koncert artystki? [DATA, MIEJSCE, BILETY]

2023-01-29 12:29

Po wydaniu drugiego albumu Hold The Girl przez wytwórnię Dirty Hit brytyjsko-japońska sensacja muzyki pop Rina Sawayama podzieliła się z nami najnowszym teledyskiem do piosenki Frankenstein. Wokalistka ogłosiła też daty europejskiej części tournée. Na mapie koncertów nie zabrakło Polski.

Spis treści

  1. Rina Sawayama w Polsce - bilety
  2. Rina Sawayama - nowa płyta

Rina Sawayama w Polsce 2023. Niedługo po wydaniu doskonale przyjętego albumu Hold The Girl japońsko-brytyjska wokalistka wypuściła nowy singiel go promujący. Wybór padł na energiczny kawałek Frankenstein. Wyreżyserowany przez Jaka Payne’a wideoklip przedstawia wyobcowaną Rinę, która ma problem w odnalezieniu się na domówce, aż do momentu, w którym bierze się w garść i przykuwa uwagę wszystkich uczestników imprezy. Utwór został napisany przy wsparciu Paula Epwortha oraz Matta Tonga perkusisty Block Party. Mówiąc o utworze, Rina stwierdza:

Chciałam napisać utwór o tym, jak bardzo liczyłam na pomoc mojego partnera w pozbieraniu się, ale zrozumiałam, że sama muszę sobie z tym poradzić i nikt inny mi w tym nie pomoże.

Po zakończeniu trasy koncertowej po Wielkiej Brytanii oraz Irlandii, podczas której został wyprzedany koncert w samym O2 Academy Brixton, Rina Sawayama jest gotowa wyruszyć w 2023 roku na 10 dniową trasę koncertową po Europie. Gwiazda muzyki zawita także do Polski!

Viki Gabor pomogła fanowi zdobyć 500 ZŁOTYCH! Na jej koncertach dzieją się DZIWNE rzeczy

Rina Sawayama w Polsce - bilety

Rina Sawayama zaśpiewa dla polskiej publiczności już 23 lutego 2023 roku w Warszawie. Sprzedaż ogólna na wydarzenie rozpoczęła się 4 listopada na LiveNation.pl o godz. 10:00.

Rina Sawayama - nowa płyta

Hold The Girl jest następcą dobrze przyjętego przez krytyków debiutu SAWAYAMA i po raz kolejny zestawia intymne opowiadanie historii z potężnymi utworami, tworząc kolejny ambitny i oryginalny album, który zachwyci zarówno fanów, jak i krytyków. Album został napisany i nagrany przez ostatnie półtora roku. W tym czasie piosenkarka nawiązała współpracę z Clarence Clarity oraz Lauren Aquilina, a także skorzystała z pomocy Paula Epwortha (Adele i Florence and The Machine), Stuarta Price’a (Dua Lipa, The Killers, Madonna) oraz Marcusa Anderssona (Demi Lovato). Talent Riny oraz osób, które wspierały artystkę przy produkcji albumu stworzyły dzieło, które jest odważnym i szczerym wyznaniem osobistej ewolucji piosenkarki - pogodzenie się z własną przeszłością i radość z nadchodzącej przyszłości.

Sonda
Lubisz chodzić na koncerty?