Reżyser Życia - wiek, wzrost, prawdziwe imię, dziewczyna, YouTube, drama, Instagram

2021-01-22 15:12 Ewelina Kulasza
Reżyser Życia
Autor: Screen z YouTube/Reżyser Życia

Kim jest Reżyser Życia? Jak naprawdę się nazywa? Dlaczego jest o nim tak głośno? Najważniejsze informacje na temat youtubera takie jak wiek, wzrost, dziewczyna, prawdziwe imię i nie tylko, znajdziecie w artykule poniżej. Z pewnością o niektórych rzeczach nie mieliście pojęcia!

Reżyser Życia - kim jest? Skąd wziął się jego pseudonim? Reżyser Życia to popularny youtuber, który tak naprawdę nazywa się Daniel Rusin. Od 2007 roku tworzy inspirujące treści, które co ciekawe odtwarzane są nawet na lekcjach w szkole. Trafiają one do młodych ludzi i potrafią otworzyć szerzej oczy na niektóre problemy z życia. Internetowy producent słynie między innymi z tworzenia materiałów, które odzwierciedlają codzienne problemy różnych ludzi - biednych, bogatych, chorych i nie tylko. Jego treści są emocjonalne i już nie raz wywołały łzy wzruszenia u niejednego widza. Oprócz smutnych historii, tworzy także eksperymenty społeczne, a na jego kanale znajdą się również zabawne wideo, jak na przykład seria z życia introwertyka lub filmiki z babcią, które są przezabawne!

W ostatnim czasie na kanale Reżysera Życia można zobaczyć wiele znanych twarzy- Lexy Chaplin, Wersow, Sylwię Lipkę, Roksanę Węgiel, Wiktorię Gąsiewską czy też Olę Nowak. Co ciekawe, Daniel Rusin jest nie tylko reżyserem, ale także producentem, operatorem i fotografem. Co jeszcze musicie o nim wiedzieć?

Reżyser Życia - wiek

Ile Reżyser Życia ma lat? To ciekawi większość z was. Niestety, youtuber nie zdradził w sieci ile ma lat. Wiemy tylko, że swoje urodziny obchodzi 24 grudnia.

Reżyser Życia - wzrost

Jakiego wzrostu jest Reżyser Życia? Daniel Rusin, bo tak naprawdę nazywa się youtuber jest średniego wzrostu. Można to wywnioskować, oglądając jego zdjęcia w mediach społecznościowych. Ile dokładnie ma wzrostu? Tego niestety nie wiemy.

Reżyser Życia - dziewczyna

Czy Reżyser Życia ma dziewczynę? Mimo iż jest bardzo popularny, chroni swoją prywatność. Mieszka sam w centrum Warszawy. Na ten moment nie wiemy, czy youtuber ma dziewczynę, jednak możemy podejrzewać, że jest singlem.

Reżyser Życia - YouTube

Reżyser Życia założył swój kanał na YouTube 25 maja 2007 roku. Od tamtej pory nagrywa wideo z różnymi gwiazdami internetu, takimi jak Wersow czy też Lexy Chaplin. W jego filmach nie zabrakło również znanych twarzy ze świata telewizji. W jego poruszających materiałach występował między innymi Krzysztof Grabowski, a nawet Roksana Węgiel.

Reżyser Życia - drama

Pod koniec 2020 roku nad głową Reżysera Życia pojawiły się ciemne chmury. Niestety doczekał się solidnej krytyki ze strony Gargamela, a dodatkowo oskarżono go o oszustwa widzów w materiałach. Wiele osób zarzuciło mu manipulacje, a w social mediach zaczęły pojawiać się negatywne komentarze. Mimo złej passy, Reżyser Życia ma wokół siebie wiernych fanów, którzy zawsze go wspierają.

Reżyser Życia - Instagram

Daniel Rusin jest aktywny także na Instagramie, gdzie często zamieszcza nie tylko zdjęcia ale także relacje. Znajdziecie go bez problemu, wpisując w lupkę jego nazwę @rezyser.zycia.

ESKA XD #014
Najnowsze