Rap Wagary 2024 - BILETY. Gdzie kupić i ile kosztują? [CENY, ROZPISKA]

i

Autor: Rap Wagary

MUSICIE TAM BYĆ

Rap Wagary 2024 - BILETY. Gdzie kupić i ile kosztują? [CENY, ROZPISKA]

2024-02-23 11:02

21 marca 2024 w Tauron Arena Kraków siedmiu topowych wykonawców polskiej sceny rapowej dokona symbolicznego powitania wiosny. Wystąpią: Żabson, Szpaku, Malik Montana, Wac Toja, Smolasty, Otsochodzi i Young Multi. Imprezę poprowadzi Mati Fuczyło. Gdzie kupić bilety na wydarzenie? Ile kosztują? Poznajcie szczegóły i przygotujcie się na prawdziwe hip-hopowe święto!

Spis treści

  1. Rap Wagary 2024 - bilety
  2. Rap Wagary 2024 - rodzaje biletów

Bilety na Rap Wagary 2024 to gorący towar i każdy fan muzyki hip-hopowej powinien spieszyć się z ich kupnem. Do Krakowa zjadą się prawdziwe gwiazdy tego gatunku. W sumie siedmiu topowych artystów, takich jak: Żabson, Szpaku, Malik Montana, Wac Toja, Smolasty, Otsochodzi i Young Multi. Nie znamy lepszego sposobu na powitanie wiosny 2024 niż właśnie tegoroczna odsłona Rap Wagarów. Tym bardziej, że poprowadzi ją nasz człowiek - Mati Fuczyło! Pamiętajcie, że jeśli nie możecie kupić wejściówek na imprezę, to szansa na ich zgarnięcie jest w Rap 20 w Radiu ESKA, na którą Mati zaprasza w każdy poniedziałek od godziny 23:00.

Rap Wagary 2024 - Mati Fuczyło z Radia ESKA poprowadzi imprezę!

Rap Wagary 2024 - Smolasty i Malik Montana zapraszają na imprezę!

Rap Wagary 2024 - bilety

Bilety na Rap Wagary 2024 są jeszcze w sprzedaży. Wejściówki na imprezę, która odbędzie się 21 marca, sprzedawane są w cenach, przypasowanych do konkretnej puli. Gdy określona ilość biletów zostanie sprzedana, automatycznie uruchomiona zostanie następna pula biletów. Oto aktualna rozpiska cenowa:

  • PULA III - PŁYTA - 191.54 zł
  • PULA II - GOLDEN CIRCLE | PŁYTA - 255.55 zł
  • GOLDEN CIRCLE VIP | PŁYTA - 372.90 zł

Bilety na wydarzenie do kupienia w Going oraz EMPiK.

Rap Wagary 2024 - rodzaje biletów

  • BILET VIP HOSPITALITY: limitowana pula biletów VIP. Posiadacz biletu wchodzi na teren imprezy - dedykowanym wejściem. Bilet uprawnia do przebywania w strefie VIP. Do Waszej dyspozycji będzie nielimitowany bufet, open bar (piwo, wino, softy) i fotościanka. Najlepsze miejsca siedzące. 
  • BILET VIP - Golden Circle: limitowana pula biletów - z dostępem do Golden Circle (miejsca stojące najbliżej sceny). Posiadacz biletu uprawniony jest do wejścia dedykowanym wejściem, dostanie specjalną opaskę i pięć kuponów na piwo - do wykorzystania na barach. 
  • BILET - Golden Circle: limitowana pula biletów - z dostępem do strefy miejsc stojących - w najbliższej odległości od sceny. Przestrzeń oddzielona barierkami od pozostałej części płyty stojącej.
  • DOSTĘPNOŚĆ BILETÓW: Bilety sprzedajemy w cenach, które dostępne są do konkretnych dat lub wyczerpania limitowanej ilości biletów danej puli. Gdy określona ilość biletów zostanie sprzedana, automatycznie uruchomiona zostanie następna pula biletów.