Raisa Misztela - mąż, wiek, wzrost, piosenki, The Voice Senior, Tychy, Instagram

2021-02-04 15:17
Raisa Misztela
Autor: Screen z YouTube/The Voice Senior

Kim jest Raisa Misztela, która oczarowała swoim głosem trenerów i doszła do finału drugiej edycji The Voice Senior? To utalentowana wokalistka, która w szybkim tempie zdobyła sympatię polskich widzów. Co musicie o niej wiedzieć? Najważniejsze informacje na jej temat, znajdziecie w artykule poniżej.

Raisa Misztela - kim jest finalistka The Voice Senior? To ciekawi wiele osób, które oglądają muzyczne show TVP2. Raisa Misztela to gwiazda programu, która skradła serca widzów przed telewizorami w każdym wieku. Jej wokalnym talentem, ale także osobowością zachwyca się każdy. Jak się okazuje pochodzi ona z Ukrainy, gdzie dawniej śpiewała w znanym zespole Promiń, z którym koncertowała po całym Związku Radzieckim. Mimo iż urodziła się w Doniecku, to od 40 lat mieszka w Polsce. Wyszła za mąż i ułożyła sobie życie w Tychach. Na co dzień, nie tylko tworzy własne kawałki ale także pracuje jako nauczycielka języka rosyjskiego.

Śpiew dla Raisy jest całym jej światem, dlatego wkłada we wszystkie próby i występy wiele serca. Co ciekawe, w 2007 roku ukazała się jej debiutancka płyta Panta Rei, a w 2012 roku była jedną z uczestniczek show Polsatu - Must Be The Music. Teraz Raisa Misztela powalczy o pierwsze miejsce w The Voice Senior. Co musicie jeszcze o niej wiedzieć?

Sonda
Którego trenera The Voice Senior 2 lubisz najbardziej?

Raisa Misztela - wiek

Ile lat ma Raisa Misztela? To ciekawi wszystkich widzów. Jak się okazuje, finalistka The Voice Senior ma 60 lat.

Raisa Misztela - wzrost

Jakiego wzrostu jest Raisa Misztela? W sieci nie znajdziemy dokładnej informacji na ten temat. Oglądając jednak kobietę w telewizji, można śmiało stwierdzić, że jest średniego wzrostu.

Raisa Misztela - mąż

Kim jest mąż finalistki The Voice Senior? To Józef Misztela, który jest zapaśnikiem. Mężczyzna pochodzi z małej wioski Nowinki pod Piotrkowem Trybunalskim. Co ciekawe, po zakończeniu kariery w Piotrcovii i Sile Mysłowice, został trenerem zapasów, a następnie rozwijał swoją karierę jako biznesmenem.

Raisa Misztela - piosenki

Raisa Misztela prowadzi swój kanał na YouTube, gdzie umieszcza wideo ze swoich występów. Znajdziemy tam również jej nawijkę, którą stworzyła specjalnie w ramach akcji #Hot16Challenge2. Wokalistka ma na swoim koncie kilka piosenek. W jej twórczości znajdziemy między innymi piosenki takie jak: Nie Narzekam, W Oceanie łez, Blef, Milion roz, Nie ma takiej siły.

Raisa Misztela - The Voice Senior

Raisa Misztela zaprezentowała się Polsce w The Voice Senior z piosenką Maryli Rodowicz - Niech Żyje Bal. Podczas Przesłuchań w Ciemno oczarowała nie tylko widzów przed telewizorami, ale również trenerów. Trafiła do drużyny Alicji Majewskiej i właśnie pod jej skrzydłami szlifowała dalej swój wokal. W sobotę 6 stycznia Raisa będzie walczyć o tytuł Najlepszego Głosu wśród Seniorów podczas finału The Voice Senior. Wiele osób uważa ją za faworytkę show.

Raisa Misztela - Instagram

Czy Raisa Misztela ma Instagrama? Jak się okazuje tak! Znajdziecie ją bez problemu wpisując nazwę @raisamisztela_official. Konto artystki jest jednak prywatne, więc aby zobaczyć jej zdjęcia, należy najpierw ją zaobserwować.

Alicja Majewska trafi do domu opieki? Smutne doniesienia o jurorce "The Voice Senior"
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze