Izabela Trojanowska - wiek, mąż, córka, dzieci, gdzie mieszka, piosenki, wzrost, Instagram

2021-01-30 20:46
Izabela Trojanowska
Autor: WBF Izabela Trojanowska

Kim jest Izabela Trojanowska? Większość osób kojarzy artystkę z telewizji, a dokładnie z serialu Klan, który emitowany jest na TVP1 od 1997 roku. Izabela wciela się w nim w rolę Moniki Ross, ale gdy tylko schodzi z planu robi całkiem co innego. Najważniejsze informacje o aktorce, a także piosenkarce, znajdziecie poniżej.

Spis treści

 1. Izabela Trojanowska - wiek
 2. Izabela Trojanowska - wzrost
 3. Izabela Trojanowska - mąż
 4. Izabela Trojanowska - dzieci
 5. Izabela Trojanowska - piosenki
 6. Izabela Trojanowska - Instagram

Izabela Trojanowska - kim jest? Najważniejsze informacje takie jak wiek, mąż, dzieci, piosenki, wzrost i nie tylko, znajdziecie w tym artykule. Izabela Trojanowska pochodzi z domu Schütz. Najwięcej osób kojarzy ją z serialu Klan, w którym od lat wciela się w rolę Moniki Ross, jednej z córek seniorów Lubiczów. Nie można zapomnieć również o tym, że artystka jest także piosenkarką rockową i ma na swoim koncie wiele kawałków, a także siedem albumów. Co ciekawe, w 2020 roku świętowała swój jubileusz 40-lecia pracy artystycznej. Ponadto artystka została ogłoszona nową trenerką kultowego show The Voice Senior 2, a także ukazała się jej książka biograficzna.

ZOBACZ TEŻ: Taką limuzyną jest wożona Izabela Trojanowska, nowa jurorka The Voice Senior - ZDJĘCIA

Na początku lat 80. Izabela Trojanowska współpracowała z zespołem Budka Suflera. Wielokrotnie można było zobaczyć ją na Festiwalu w Opolu, gdzie zaprezentowała między innymi swój słynny numer Pieśń o cegle. Oprócz muzyki i aktorstwa, Trojanowska pasjonuje się także łowieniem ryb i od 2007 roku, wielokrotnie startowała w Zawodach Wędkarskich Aktorów im. Mariana Łącza. Co jeszcze musicie o niej wiedzieć?

Izabela Trojanowska - wiek

Ile lat ma Izabela Trojanowska? Polska artystka urodziła się dokładnie 22 kwietnia 1955 roku w Olsztynie. W 2021 roku skończy 66 lat.

Izabela Trojanowska - wzrost

Jakiego wzrostu jest Izabela Trojanowska? To ciekawi wiele osób. Otóż artystka mierzy ok. 165 cm wzrostu.

Izabela Trojanowska - mąż

Czy Izabela Trojanowska ma męża? Piosenkarka dokładnie 27 września 1979 roku, poślubiła matematyka cybernetyka Marka Trojanowskiego. Para rozwiodła się jednak w 2013 roku.

Izabela Trojanowska - dzieci

Czy Izabela Trojanowska ma dzieci? Tak, jej córką jest Roxanna, która przyszła na świat w 1991 roku. Jak się okazuje dziewczyna odziedziczyła talent po mamie i również jest aktorką.

Izabela Trojanowska - piosenki

Najbardziej znana piosenka Izabeli Trojanowskiej to kawałek zatytułowany Wszystko czego dziś chcę, który został wydany po raz pierwszy w 1981 roku na debiutanckim albumie Iza. W swoim artystycznym dorobku, Izabela zgromadziła również inne piosenki, między innymi takie jak:

 • Nic za nic
 • Pieśń o cegle
 • Brylanty
 • Karmazynowa noc
 • Jestem twoim grzechem
 • Skos
 • I stało się
 • To nic, że cię mam
 • Obejdzie się bez łez
 • Na bohaterów popyt już minął

Izabela Trojanowska - Instagram

Izabela Trojanowska nie ma konta na Instagramie. W aplikacji znajdziemy jedynie profile, które prowadzone są przez jej fanów. Aktorka prężnie działa jednak na Facebooku, dlatego bez problemu znajdziecie jej konto na tym portalu. 

Horoskop na nowy rok. Sprawdź co cię czeka?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze