Rain On Me - najlepsze covery piosenki Lady Gagi i Ariany Grande. Lepsze od oryginału?

2020-07-13 10:21 Ewelina Kulasza
Lady Gaga i Ariana Grande
Autor: Screen z YouTube/Lady Gaga

Lady Gaga i Ariana Grande swoją muzyczną współpracą oczarowały niejedną osobę na świecie! Ich duet stał się wielkim wow, a piosenka puszczana jest w niejednej rozgłośni muzycznej. Chcielibyście usłyszeć Rain On Me w innej wersji? Najpiękniejsze covery hitu artystek przedstawiamy wam na ESKA.pl. Zachwyt gwarantowany!

Lady Gaga i Ariana Grande to bez wątpienia największe, muzyczne gwiazdy XXI wieku. Swoją współpracą oczarowały niejedną osobę, a ich wspólna piosenka Rain On Me, promuje płytę Gagi - Chromatica. Kawałek po premierze okazał się być hitem w wielu zakątkach świata i w rekordowym tempie pobił wiele rekordów. Do numeru dziewczyn powstał oczywiście teledysk, który obfituje w wiele tanecznych choreografii, a także w niebanalne kostiumy bohaterek. Ponadto w ciągu miesiąca, klip został wyświetlony na YouTube ponad 145 mln razy i przez jakiś czas debiutował na karcie na czasie. Lady Gaga do współpracy przy swoim nowym krążku zaprosiła nie tylko Arianę Grande, ale także koreańską grupę k-popową BLACKPINK, a także swojego przyjaciela Eltona Johna. Jednak fani zagranicznej gwiazdy nie mogli najbardziej doczekać się współpracy właśnie z Ari.

Po premierze Rain On Me, kawałek bez wątpienia wpadł w ucho niejednej osoby. W sieci od razu zaczęły pojawiać się przeróżne covery i nie tylko. Niektóre zachwycają, a inne szokują. Co ciekawe, powstały nawet własne teledyski internautów, inspirowane oryginalnym klipem Gagi i Ari. Poniżej przedstawiamy wam te najpiękniejsze.

Rain On Me - covery

Lady Gagę i Arianę Grande łączy naprawdę dużo, dlatego nie ma co się dziwić, że Rain On Me to wielki hit! Taneczny kawałek z osobistym przesłaniem to dopiero coś! Poniżej możecie zobaczyć najładniejsze covery w wersji damskiej i męskiej do numeru gwiazd. Na pewno będziecie zaskoczeni, ponieważ te covery są po prostu genialne! Sami posłuchajcie.

Ariana Grande kiedyś i dziś

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze