Przez twe oczy zielone w romantycznej i spokojnej wersji. Nowa odsłona lepsza niż w stylu disco polo?

2020-07-10 10:24 Ewelina Kulasza
Przez twe oczy zielone w romantycznej i spokojnej wersji. Nowa odsłona lepsza niż w stylu disco polo?
Autor: Screen z YouTube: Disco Polo Lajf, PKsisters Przez twe oczy zielone w romantycznej i spokojnej wersji. Nowa odsłona lepsza niż w stylu disco polo?

Chyba nie ma w Polsce osoby, która nie zna popularnego artysty disco polo Zenka Martyniuka. Jego piosenka Przez Twe Oczy Zielone, okazała się być wielkim hitem! Można nawet stwierdzić, że numer stał się wizytówką Zenka. Tym razem popularny kawałek pojawił się w całkiem innej wersji. Jesteście ciekawi jak brzmi, jako ballada? Koniecznie musicie tego posłuchać.

Z pewnością wiele osób zastanawia się, jak brzmiałaby piosenka disco polo Przez Twe Oczy Zielone w innej wersji. Takiego zadania podjęły się dwie muzyczne siostry Roszczyk, które w sieci znane są z tworzenia wielu coverów. Dziewczyny na swoim kanale YouTube opublikowały własną wersję hitu, którą musi usłyszeć dosłownie każdy! Popularny numer disco polo w oryginale śpiewa znany artysta Zenon Martyniuk. Polski wokalista przygodę z muzyką rozpoczął w wieku 7 lat i wokal początkowo kształcił pod skrzydłami swoich dwóch wujków. Występuje na wielu koncertach oraz festiwalach, a przy jego twórczości często bawią się Polacy na przyjęciach weselnych. Jak wiadomo, każdy z nas ma przeróżne gusta muzyczne. Jedni uwielbiają disco polo i mogą słuchać tych kawałków na co dzień. Inni zaś, nie mogą zdzierżyć brzmień disco i omijają je szerokim łukiem.

Każdy użytkownik internetu wie, że na platformie YouTube można znaleźć dosłownie wszystko! Wiele osób podejmuje się wyzwań i tworzy przeróżne covery do znanych numerów - polskich lub nawet zagranicznych. Często są to całkiem inne interpretacje utworów. Tym razem to właśnie siostry Roszczyk podjęły się muzycznego wyzwania i zaśpiewały własną wersję piosenki disco polo Przez Twe Oczy Zielone. 

Edyta Folwarska VIDEOBLOG: Moda gwiazd Disco Polo. Gdzie ubiera się Zenek Martyniuk?

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Przez Twe Oczy Zielone - inna wersja

Kto by pomyślał, że z tanecznego kawałka disco polo można stworzyć romantyczną, a zarazem bardzo spokojną balladę! To wyzwanie udało się zrealizować dziewczynom z kanału PKsisters. Znane na YouTube siostry Roszczyk zaprezentowały własną wersję utworu, która co ciekawe została naprawdę bardzo dobrze przyjęta. Poniżej możecie posłuchać wykonania dziewczyn - zróbcie to koniecznie, a następnie dajcie znać w sondzie poniżej, która wersja numeru Przez Twe Oczy Zielone podoba wam się bardziej.

Najnowsze