Rafaela Maruska vs Alicja Czerner: mocna BITWA w The Voice of Poland 13! Kto wygrał?

2022-10-01 23:14
Rafaela Maruska vs Alicja Czerner
Autor: Natasza Młudzik / Jan Bogacz / TVP

Przyszedł czas na Bitwy w The Voice of Poland! Muzyczne starcie Rafaeli Maruskiej i Alicji Czerner wywołało sporo emocji. Która z wokalistek poradziła sobie lepiej? Którą z nich Justyna Steczkowska zabrała ze sobą do kolejnego etapu?

Rafaela Maruska vs Alicja Czerner - BITWY w The Voice of Poland 13. To starcie, które trzeba usłyszeć! W sobotnim odcinku muzycznego show nie brakowało emocji i wspaniałych występów. Na scenie stanęły między innymi dwie, niesamowicie utalentowane wokalistki, które wykonały utwór I'm every woman - Chaka Khan. Bitwy w The Voice of Poland to etap, który uwielbiają fani muzycznego show. Pojedynki potrafią być naprawdę bezlitosne. Jednak zdarza się też tak, że trenerzy długo zastanawiają się, kto powinien przejść do kolejnego etapu, ponieważ poziom bitew jest naprawdę wysoki. Zarówno Rafaela i Alicja zrobiły wszystko, by przekonać do siebie trenerkę Justynę Steczkowską. Wybór nie był prosty. Obydwie wokalistki zaprezentowały się znakomicie. Jednak wygrana mogła być tylko jedna. Kto wygrał muzyczne starcie?

The Voice of Poland 13 - BITWY to emocjonalna rzeźnia! Najtrudniejszy etap dla trenerów

Justyna Steczkowska o swojej emeryturze. Zdradziła jakie ma plany!

Rafaela Maruska i Alicja Czerner - BITWA w The Voice of Poland 13

Po emocjonalnych Przesłuchaniach w Ciemno, przyszła pora na Bitwy w The Voice of Poland 13. Na scenie zmierzyły się ze sobą między innymi Rafaela Maruska oraz Alicja Czerner. Utalentowane wokalistki wykonały utwór I'm every woman, pod którym podpisuje się Chaka Khan. Bitwa Rafaeli Maruskiej i Alicji Czerner wywołała ogromne emocje! Justyna Steczkowska nie miała prostego zadania w wyborze uczestniczki, która będzie kontynuować swoją przygodę w programie. Ostatecznie trenerka zdecydowała, że do kolejnego etapu przeszła Alicja Czerner, która podczas przesłuchań w ciemno zaśpiewała Bajmu - Ta sama chwila.

Do The Voice of Poland przyszli osobno. W duecie zachwycili trenerów!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze