Anna Gadomych i Evgeny Peltyk

i

Autor: Materiały prasowe

Do The Voice of Poland przyszli osobno. W duecie zachwycili trenerów!

2022-09-11 11:08

Muzyczne zmagania w The Voice of Poland są uwielbiane przez widzów. Uczestnicy 13. edycji show podbijają serca trenerów i widzów. Nie brakuje uśmiechu, zaskoczeń, ale także łez. Są też występy, które niesamowicie wzruszają!

Podczas kolejnego odcinka The Voice of Poland poznaliśmy kolejnych uczestników tegorocznej edycji muzycznego show. Wokaliści pokazali swoje umiejętności muzyczne i zdobyli serca trenerów. Było też kilka występów, które zdecydowanie zapadły w pamięć. Jednym z nich jest duet pary pochodzącej z Ukrainy. Do The Voice of Poland przyszli osobno, jednak zdecydowali się również wystąpić w duecie, by symbolicznie podziękować Polsce za pomoc i wsparcie podczas wojny na Ukrainie. Para zaznaczyła, że żyją tam dokładnie tacy sami ludzie, jak wszędzie, którzy chcieliby spokojnie żyć, bez obawy przed tym, że w każdym momencie mogą umrzeć.

Anna Gadomych - kim jest uczestniczka The Voice of Poland 13? Wokalistka czarująca swoim głosem

Martin Rybczyński wymarzonym synem Marka Piekarczyka! Urzekł go głosem

The Voice of Poland - Anna Gadomych i Evgeny Peltyk

W programie zdecydowała się wziąć udział para z Ukrainy, która z powodu wojny musiała przyjechać do Polski. Najpierw na scenę wszedł Evgeny Peltyk, którego wokalne umiejętności zachwyciły wszystkich trenerów. Cała czwórka odwróciła swoje fotele i chciała, by Evgeny dołączył do ich drużyny. By go przekonać zdecydowali się na wspólny występ. Baron grał na gitarze, a Marek Piekarczyk akompaniował wokaliście podczas utworu "Knockin' On Heaven's Door". Ostatecznie wokalista zdecydował się kontynuować swoją przygodę w programie w teamie Lanberry. Zaraz po nim na scenie pojawiła się jego dziewczyna, Anna Gadomych, która wykonała utwór "If I can dream" Elvisa Presleya. Angielski Anny nie do końca pozwolił jej na swobodną rozmowę z wszystkimi trenerami, więc z pomocą przyszedł Evgeny. Kiedy tylko trenerzy dowiedzieli się, że to jej chłopak, poprosili, by zaśpiewali coś wspólnie. Podczas występu ciężko było opanować wzruszenie. Trenerzy byli zachwyceni tym, jak wypadła Anna i żałowali, że nie mogą zmienić swojej decyzji. Jednak była jedna osoba, która podczas solowego występu odwróciła fotel. To Marek Piekarczyk, który po występie pary przyznał, że ma w swojej drużynie skarb.

Evgen Peltek - kim jest uczestnik 13. edycji The Voice of Poland. Zachwycił publiczność!

Sonda
The Voice of Poland 13 - który trener ze swoim uczestnikiem wygra program?